Dziarka w ciemno na Poznań Tattoo Konwent

Dziarka w ciemno na Poznań Tattoo Konwent

Decyzja o nowym tatuażu bywa trudna. Wzór, który wybierzesz, zostanie z Tobą do końca życia. Jeśli marzy Ci się nowa dziara, ale wciąż nie wiesz co chciałbyś nosić na skórze, Tattoo Konwent ma dla Ciebie propozycję – dziarkę w ciemno. Wybrani w konkursie „randkowicze” będą mogli umówić się z jednym z trzech wybitnych tatuatorów. Ci, ukryci za ścianką, wykonają zaprojektowane przez siebie tatuaże, a osoba tatuowana zobaczy dzieło dopiero po zakończonej „randce”. Odważysz się? 

W związku z jubileuszową XX edycją Tattoo Konwent, która odbędzie się 25 i 26 marca 2017 w Poznaniu, organizatorzy przygotowali akcję specjalną „Dziarka w ciemno”. W czasie każdej konwencji, będącej częścią ogólnopolskiego cyklu festiwali Tattoo Konwent, powstaje od kilkuset do ponad tysiąca tatuaży. Umówieni na sesję modele dzielnie znoszą zabieg tatuowania, by wyjść z wydarzenia z nowym wzorem, wykonanym przez któregoś z cenionych w całym kraju artystów. Ceny tatuaży wykonywanych na konwencji zwykle nie różnią się znacznie od tych, które trzeba zapłacić po zabiegu wykonanym w salonie tatuażu. Tym razem w czasie wydarzenia 10 uczestników wytatuuje się zupełnie za darmo. Autorami wzorów będą znani i cenieni, polscy artyści. Akcja przygotowana jest z myślą o najodważniejszych fanach tatuażu.

Nie będzie tu miejsca na przemyślenie koncepcji wzoru czy długie konsultacje z artystą. Tatuowany dowie się, co znalazło się na jego ciele, dopiero gdy tatuator skończy pracę. Przez czas trwania zabiegu, dzielić ich będzie konstrukcja uniemożliwiająca podglądnięcie tatuowanego wzoru. Uczestnicy nie powinni się obawiać jakości wykonanej pracy. Tattoo Konwent zaprosił do współpracy zaufanych tatuatorów.
Pierwszym z nich jest Patryk Hilton z Demolka Tat2 - znany doskonale fanom oldschoolu. Styl artysty jest rozpoznawany przez każdą osobę, która choć trochę interesuje się sceną tatuażu w kraju. Hilton tworzy tradycyjne kompozycje o mocnym, czarnym konturze i pastelowych kolorach. Drugim tatuatorem, który zaangażował się w akcję jest Glue Sniffer z Warszawy. Cechą charakterystyczną jego prac jest szalona koncepcja i proste wykonanie. Trzeci uczestnik zza parawanu „Dziarki w ciemno”, Piotr Szencel, najlepiej sprawdza się w czarno-białych tatuażach, w których dominuje dotwork.

Aby wziąć udział w konkursie należy za pomocą platformy Biletin zakupić bilet dwudniowy na Poznań Tattoo Konwent, a następnie pod facebookowym postem wpisać numer zamówienia, nazwisko preferowanego przez uczestnika artysty, wraz z uzasadnieniem swojego wyboru. Zgłoszenia konkursowe można wysyłać do 19 marca, do godziny 23:59. Zwyciężą najbardziej kreatywne odpowiedzi. Tatuaże zostaną wykonane w czasie trwania Poznań Tattoo Konwent.


Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Historia pisana tatuażem

temu

Pierwsza z czterech tegorocznych odsłon cyklu festiwali Tattoo Konwent odbędzie się w dniach 25/26 marca w Poznaniu. Jubileuszowej, bo 20. już edycji wydarzenia towarzyszyć będą liczne atrakcje, w tym koncerty, pokazy, warsztaty oraz akcje specjalne. Najodważniejsi festiwalowicze Poznań Tattoo Konwent wystartują w konkursie „Dziarka w ciemno”, oddając się w ręce cenionych tatuatorów. Jaki będzie efekt ich „randki” dowiedzą się dopiero po zakończonej sesji. W tym roku wszystkim czterem konwentom przyświecać będzie hasło: OLD’s COOL. Co się za nim kryje? 
20. edycja Tattoo Konwent czyli OLD's COOL

temu

W rok po pierwszej poznańskiej edycji Tattoo Konwent, festiwal wraca do stolicy Wielkopolski w wielkim stylu. 25 i 26 marca w Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się już 20 odsłona ogólnopolskiego wydarzenia związanego ze sztuką tatuażu artystycznego. Swoją obecność na imprezie potwierdziło ponad 300 tatuatorów. Na scenie muzycznej Poznań Tattoo Konwent zagrają The Analogs oraz raper Miuosh. Organizatorzy imprezy nie tylko przygotowali szereg dodatkowych atrakcji na jubileuszową edycję, ale postanowili zaprosić na nią również poznańskich seniorów.
Znamy już program Poznań Tattoo Konwent!

temu

PROGRAM POZNAŃ TATTOO KONWENT , 25-26 marca 2017
20. edycja Tattoo Konwent już w marcu!

temu

W rok po pierwszej poznańskiej edycji Tattoo Konwent, festiwal wraca do stolicy Wielkopolski w wielkim stylu. 25 i 26 marca w Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się już 20. odsłona ogólnopolskiego wydarzenia związanego ze sztuką tatuażu artystycznego. Swoją obecność na imprezie potwierdziło ponad 300 tatuatorów. Na scenie muzycznej Poznań Tattoo Konwent zagrają The Analogs oraz raper Miuosh. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.