20. edycja Tattoo Konwent już w marcu!

20. edycja Tattoo Konwent już w marcu!

W rok po pierwszej poznańskiej edycji Tattoo Konwent, festiwal wraca do stolicy Wielkopolski w wielkim stylu. 25 i 26 marca w Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się już 20. odsłona ogólnopolskiego wydarzenia związanego ze sztuką tatuażu artystycznego. Swoją obecność na imprezie potwierdziło ponad 300 tatuatorów. Na scenie muzycznej Poznań Tattoo Konwent zagrają The Analogs oraz raper Miuosh. 

Pierwsza edycja Tattoo Konwent w Poznaniu odbyła się rok temu i przyciągnęła rekordową liczbę ponad ośmiu tysięcy odwiedzających. W tym roku publiczność będzie miała okazję po raz kolejny obejrzeć utalentowanych tatuatorów w akcji. W strefie wystawienniczej użytek ze swoich maszynek do tatuowania zrobi ponad 300 artystów. Tym razem stworzone przez nich prace oceniane będą w 10 kategoriach konkursowych. Stylom, jakości wykonania i pomysłowości motywów przyglądać się będzie Jury, w skład którego wejdą Łukasz "Smyku" Siemieniewicz , Jarek "Goraj" Gorajek i Aleksandra Kozubska.

Street punk, rap, elektronika i performans na scenie Tattoo Konwent

Chociaż oficjalnie nie ogłoszono jeszcze całościowego lineupu tej edycji Tattoo Konwent, już dzisiaj wiadomo, że na festiwalowej scenie pojawi się legendarny street punkowy zespół The Analogs. Od kilku edycji Tattoo Konwent nie zapomina także o fanach rapu, dlatego do występu podczas tej edycji zaproszono Miuosha, który promować będzie swój najnowszy album „POP”. W przerwach między konkursami i występami artystów, ze sceny pobrzmiewać będą sety w wykonaniu dja tworzącego pod pseudonimem Auricom. Polską scenę elektroniczną podczas tej edycji reprezentować będzie także PZG i Lux Familiar. W czasie dwudniowego festiwalu nie zabraknie atrakcji z obszaru performansu. Zobaczyć będzie można ekstremalne pokazy podwieszania w wykonaniu nieprzewidywalnej Katy Kuns oraz sensualny występ płomiennowłosej mistrzyni burleski Foxy P.Cox. W programie znalazł się także popis GanRaptora i Slaanesh, specjalizujących się w shibari – sztuce układania więzów.

Dodatkowe atrakcje

Na listę konwentowych rozrywek powracają również seminaria. To jedyne z atrakcji, za które trzeba będzie zapłacić dodatkowo. Warsztaty na temat stylu tatuażu black&grey poprowadzi Julia Szewczykowska z JuniorINK, wielokrotnie nagradzana i uwielbiana szczególnie przez żeńskie grono fanów tatuażu. Sztukę malowania pastelami przybliży uczestnikom Kuba Kujawa – znany tatuator i artysta charakteryzujący się wyjątkowym stylem. W przestrzeni MTP znajdować będą się również specjalne strefy. Na najmłodszych uczestników czekać będą profesjonalni animatorzy. Fani modnego wyglądu i oryginalnego stylu znajdą coś dla siebie w strefie mody i designu oraz na konwentowym merchu.

Bilety

Bilety na wydarzenie są dostępne w promocyjnych, przedsprzedażowych cenach. Bilet jednodniowy kosztuje aktualnie 35 zł, dwudniowy – 45zł. Wejściówka VIP to koszt 250 zł. Istnieje możliwość zakupienia biletu trzyosobowego, za który zapłacić trzeba 115 zł. Dzieci i osoby powyżej 60 roku życia uczestniczą w wydarzeniu bezpłatnie. Więcej informacji o biletach i wydarzeniu znaleźć można na stronie http://poznan.tattookonwent.pl/.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

fot.Janusz_Miller.jpg

grafika | 1,07 MB

Pobierz
GDANSK_2016_Foto_Janusz_Miller (4).jpg

grafika | 837 KB

Pobierz
Foto_Janusz_Miller (10).jpg

grafika | 1,27 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Ostatni Tattoo Konwent w tym sezonie dobiegł końca

temu

W miniony weekend, w Katowicach odbyła się ostatnia tegoroczna odsłona festiwalu Tattoo Konwent. Głównym celem wydarzenia było wyłonienie zwycięskich prac w konkursach na najlepsze tatuaże i nagrodzenie najbardziej utalentowanych tatuatorów. W programie przygotowanym z myślą o odwiedzających znalazły się między innymi występy gwiazd muzycznych: Dwóch Sławów, Otschodzi Soundsystem, Schizma i CF98. Katowicką edycję Tattoo Konwent odwiedziło 5 300 osób, a wszystkie tegoroczne imprezy z cyklu mogą pochwalić się łączną  frekwencją rzędu 26 500 uczestników.
Rapowa sobota i hardcorowa niedziela na Katowice Tattoo Konwent

temu

Najbliższa edycja festiwalu tatuażu i muzyki Tattoo Konwent odbędzie się w Katowicach już w najbliższy weekend, 23-24 września 2017. Oprócz atrakcji związanych ze sztuką tatuażu na liście atrakcji znalazły się jak zawsze koncerty, które przypadną do gustu fanom hip-hopu, elektroniki, ale i cięższych brzmień. Na scenie Katowice Tattoo Konwent pojawią się: Dwa Sławy, Otsochodzi Soundsystem, Schizma, CF98 i djka Sayuri. Ze strefy chill płynąć będą sety wychodzące spod zręcznych palców PZG, BC i Fat Cut'a.
Tatuaż, muzyka, sztuka i performans cuzamyn do kupy

temu

Już za pora dni, w tyn weekend odbydzie sie 23. edycjo Tatto Konwent – ogólnopolskigo festiwalu tatuażu.  23/24 Wrześnio na terynie Galerii Szyb Wilson, tatuatorzy z cołkigo kraju blank na żywo bydom łonaczyć na skorze swoich modeli prawdziwe dzieła sztuki. Na Liście atrakcji KTK som też miyndzy innymi koncerty składow hip-hopowych - ekipy Dwa Sławy i Otsochodzi Soundsystem i tyż Schizmy i CF98 - kerzi som reprezyntantami polskigo hardcore/punk. Wszystki fany tatuażu obejrzom se tyż pokazy pole dance, bodypaintingu i sztuki flair i bydom brać udział w innych roztomańtych ganc fajnych fajerach.
PROGRAM Katowice Tattoo Konwent

temu

23/24 września 2017, GALERIA SZYB WILSON
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.