24/25 marca 2018, Międzynarodowe Targi Poznańskie (ul.Głogowska 14, 60-101 Poznań)
PROGRAM
SOBOTA - 24 MARCA 2018
Od 8:00 – Rejestracja wystawców
11:30 – Otwarcie bram dla odwiedzających
12:30 – O oprawę muzyczną sceny głównej zadba AURICOM
12:30 – 13:00 – Powitanie gości i przedstawienie planu na sobotę
13:30 – 14:00 – Koncert TORN SHORE
14:00-16:00- Konkursy na najlepsze tatuaże:
- Najlepszy tatuaż duży czarno-szary
- Najlepszy tatuaż mały kolorowy
16:00 – 16:15 – Pokaz LUQO
16:15 – 16:30 – Odpalenie aplikacji INK THAT
16:40 – 17:00 – Pokaz PYROHEX
17:00 – 18:30 – Konkursy na najlepsze tatuaże:
- Najlepszy tatuaż graficzny / geometryczny
- Najlepszy tatuaż realistyczny / portret
18:30 – 19:30 – Pokaz QUEENZ OF STEEL
19:30 – 19:50 – Pokaz MYSTICAL TRIBES
19:50 – 20:40 – Konkurs na tatuaż I dnia konwentu
20:50 – 21:30 – Koncert HIDDEN WORLD
11:30 – Otwarcie bram dla odwiedzających
12:30 – O oprawę muzyczną sceny głównej zadba AURICOM
12:30 – 13:00 – Powitanie gości i przedstawienie planu na sobotę
13:30 – 14:00 – Koncert TORN SHORE
14:00-16:00- Konkursy na najlepsze tatuaże:
- Najlepszy tatuaż duży czarno-szary
- Najlepszy tatuaż mały kolorowy
16:00 – 16:15 – Pokaz LUQO
16:15 – 16:30 – Odpalenie aplikacji INK THAT
16:40 – 17:00 – Pokaz PYROHEX
17:00 – 18:30 – Konkursy na najlepsze tatuaże:
- Najlepszy tatuaż graficzny / geometryczny
- Najlepszy tatuaż realistyczny / portret
18:30 – 19:30 – Pokaz QUEENZ OF STEEL
19:30 – 19:50 – Pokaz MYSTICAL TRIBES
19:50 – 20:40 – Konkurs na tatuaż I dnia konwentu
20:50 – 21:30 – Koncert HIDDEN WORLD
NIEDZIELA - 25 MARCA 2018
11:00 – Otwarcie bram dla modeli umówionych na sesje
11:30 – Otwarcie bram dla odwiedzających
12:00-12:30 Powitanie gości i przedstawienie planu na niedzielę
12:30 – O oprawę muzyczną sceny głównej zadba AURICOM
13:30 – 15:00 – Konkursy na najlepsze tatuaże:
- Najlepszy tatuaż duży kolorowy
- Najlepszy tatuaż mały czarno-szary
15:00 – 15:10 – Pokaz LUQO
15:10 – 15:30 – Rozdanie nagród w konkursie dziecięcym
15:30 – 16:15 – Koncert LUA PRETA
16:15 – 16:50 - Konkursy na najlepsze tatuaże:
- Najlepszy tatuaż tradycyjny-klasyczny
16:50 – 17:10 – Pokaz MYSTICAL TRIBES
17:10 – 17:50 – Konkursy na najlepsze tatuaże:
- Najlepszy tatuaż neotradycyjny
17:50 – 18:10 – Pokaz PYROHEX
18:10 – 19:10 – Konkurs II dnia i BEST OF SHOW
11:30 – Otwarcie bram dla odwiedzających
12:00-12:30 Powitanie gości i przedstawienie planu na niedzielę
12:30 – O oprawę muzyczną sceny głównej zadba AURICOM
13:30 – 15:00 – Konkursy na najlepsze tatuaże:
- Najlepszy tatuaż duży kolorowy
- Najlepszy tatuaż mały czarno-szary
15:00 – 15:10 – Pokaz LUQO
15:10 – 15:30 – Rozdanie nagród w konkursie dziecięcym
15:30 – 16:15 – Koncert LUA PRETA
16:15 – 16:50 - Konkursy na najlepsze tatuaże:
- Najlepszy tatuaż tradycyjny-klasyczny
16:50 – 17:10 – Pokaz MYSTICAL TRIBES
17:10 – 17:50 – Konkursy na najlepsze tatuaże:
- Najlepszy tatuaż neotradycyjny
17:50 – 18:10 – Pokaz PYROHEX
18:10 – 19:10 – Konkurs II dnia i BEST OF SHOW
STREFA CHILL
SOBOTA - 24 MARCA 2018 / NIEDZIELA - 25 MARCA 2018
12:30 – 19:00 – W strefie chill zagrają dla was PZG, Lux Familiar, Przybysz
INNE ATRAKCJE
Strefa Hot Ball Clothing
Tattoo Konwent x medicine STORE
Możliwość wytatuowania banana na stoisku Banana-Ink
Stoisko Socialdruk
Dedykowane strefy sponsorów Tattoo Konwent
Strefa przyjaciół Tattoo.pl
Seminarium na temat tatuażu - Jakub Kujawa
Wystawa obrazów Damiana Bąka
Wystawa obrazów Beyger
Wystawa obrazów Bestiarium
Strefa Mody i Designu
Tattoo Konwent x medicine STORE
Możliwość wytatuowania banana na stoisku Banana-Ink
Stoisko Socialdruk
Dedykowane strefy sponsorów Tattoo Konwent
Strefa przyjaciół Tattoo.pl
Seminarium na temat tatuażu - Jakub Kujawa
Wystawa obrazów Damiana Bąka
Wystawa obrazów Beyger
Wystawa obrazów Bestiarium
Strefa Mody i Designu