29/30 lipca 2017, AMBER EXPO, Żaglowa 11, GDAŃSK
SOBOTA, 29 LIPCA 2017
11:00 – Otwarcie bram dla modeli umówionych na sesję
12:30 – Otwarcie bram dla odwiedzających
12:30 – O oprawę muzyczną sceny głównej zadba ENES
13:30 – 14:00 – Powitanie gości i przedstawienie planu na sobotę
14:00 – 15:30 – Konkursy na najlepsze tatuaże:
Najlepszy tatuaż mały czarno-szary
Najlepszy tatuaż duży kolorowy
15:30 – 16:00 – Bastard Disco
16:00 – 16:30 – Pokaz mody alternatywnej - Volven Body Art
16:30 - 16:40 - Surfburger: konkurs jedzenia burgerów
16:40 – 18:00 – Konkursy na najlepsze tatuaże:
Najlepszy tatuaż realistyczny
Najlepszy tatuaż związany z morzem
18:00 – 18:30 – Iluzjonista – Paweł Szreter
18:30 – 19:00 – Miss Crash
19:00 – 19:50 – Konkurs na tatuaż I dnia konwentu
20:10 – 21:00 – Koncert: Włodi
NIEDZIELA, 30 LIPCA 2017
11:00 – Otwarcie bram dla modeli umówionych na sesje
12:30 – Otwarcie bram dla odwiedzających
12:30 – O oprawę muzyczną sceny głównej zadba ENES
13:00 – 13:30 – Powitanie gości i przedstawienie planu na niedzielę
13:30 – 15:00 – Konkursy na najlepsze tatuaże:
Najlepszy tatuaż mały kolorowy
Najlepszy tatuaż duży czarno-szary
Najlepszy tatuaż neo-tradycyjny
15:00 – 15:10 – Surfburger: konkurs jedzenia burgerów
15:10 – 15:30 - Pokaz tańca: Wioleta Fiuk i Patryk „Faraon” Gacki
15:30 – 17:00 – Konkursy na najlepsze tatuaże:
Najlepszy tatuaż tradycyjny
Najlepszy tatuaż graficzny / geometryczny
17:00 – 17:30 – Iluzjonista – Paweł Szreter
17:30 – 18:00 – Miss Crash
18:00 – 19:00 – Konkurs II dnia konwentu
19:10 – 19:50 – Koncert: Małach & Rufuz
20:10 – Koncert: Hades
STREFA CHILL
SOBOTA, 29 LIPCA 2017
12:30 – 19:00 – W strefie chill zagrają: PZG, Dubsknit, Auricom
NIEDZIELA, 30 LIPCA 2017
12:30 – 19:00 – W strefie chill zagrają: PZG, Dubsknit, Auricom
11:00 – Otwarcie bram dla modeli umówionych na sesję
12:30 – Otwarcie bram dla odwiedzających
12:30 – O oprawę muzyczną sceny głównej zadba ENES
13:30 – 14:00 – Powitanie gości i przedstawienie planu na sobotę
14:00 – 15:30 – Konkursy na najlepsze tatuaże:
Najlepszy tatuaż mały czarno-szary
Najlepszy tatuaż duży kolorowy
15:30 – 16:00 – Bastard Disco
16:00 – 16:30 – Pokaz mody alternatywnej - Volven Body Art
16:30 - 16:40 - Surfburger: konkurs jedzenia burgerów
16:40 – 18:00 – Konkursy na najlepsze tatuaże:
Najlepszy tatuaż realistyczny
Najlepszy tatuaż związany z morzem
18:00 – 18:30 – Iluzjonista – Paweł Szreter
18:30 – 19:00 – Miss Crash
19:00 – 19:50 – Konkurs na tatuaż I dnia konwentu
20:10 – 21:00 – Koncert: Włodi
NIEDZIELA, 30 LIPCA 2017
11:00 – Otwarcie bram dla modeli umówionych na sesje
12:30 – Otwarcie bram dla odwiedzających
12:30 – O oprawę muzyczną sceny głównej zadba ENES
13:00 – 13:30 – Powitanie gości i przedstawienie planu na niedzielę
13:30 – 15:00 – Konkursy na najlepsze tatuaże:
Najlepszy tatuaż mały kolorowy
Najlepszy tatuaż duży czarno-szary
Najlepszy tatuaż neo-tradycyjny
15:00 – 15:10 – Surfburger: konkurs jedzenia burgerów
15:10 – 15:30 - Pokaz tańca: Wioleta Fiuk i Patryk „Faraon” Gacki
15:30 – 17:00 – Konkursy na najlepsze tatuaże:
Najlepszy tatuaż tradycyjny
Najlepszy tatuaż graficzny / geometryczny
17:00 – 17:30 – Iluzjonista – Paweł Szreter
17:30 – 18:00 – Miss Crash
18:00 – 19:00 – Konkurs II dnia konwentu
19:10 – 19:50 – Koncert: Małach & Rufuz
20:10 – Koncert: Hades
STREFA CHILL
SOBOTA, 29 LIPCA 2017
12:30 – 19:00 – W strefie chill zagrają: PZG, Dubsknit, Auricom
NIEDZIELA, 30 LIPCA 2017
12:30 – 19:00 – W strefie chill zagrają: PZG, Dubsknit, Auricom