PROGRAM POZNAŃ TATTOO KONWENT , 25-26 marca 2017
Sobota, 25 marca 2017
12:30 – Otwarcie bram dla odwiedzających
12:30 – O oprawę muzyczną sceny głównej zadba Auricom
13:30 – 14:00 – Powitanie gości i przedstawienie planu na sobotę
14:00 – 16:00 – Konkursy na najlepsze tatuaże: Najlepszy tatuaż duży czarno-szary Najlepszy tatuaż mały kolorowy
16:00 – 16:10 – Auricom - Scratch nonsense showcase
16:10 – 16:30 – 'Peacocks and Pins' – pokaz aeral, burleski i podwieszania [+18]
16:30 – 18:00 – Konkursy na najlepsze tatuaże:
Najlepszy tatuaż graficzny / geometryczny
Najlepszy tatuaż realistyczny / portret
18:00 – 18:10 – Auricom - Scratch nonsense showcase
18:10 – 19:00 – Koncert: Miuosh X FDG. Orkiestra
19:00 – 19:50 – Konkurs na tatuaż I dnia konwentu
20:10 – 21:00 – Koncert: The Analogs
12:30 – O oprawę muzyczną sceny głównej zadba Auricom
13:30 – 14:00 – Powitanie gości i przedstawienie planu na sobotę
14:00 – 16:00 – Konkursy na najlepsze tatuaże: Najlepszy tatuaż duży czarno-szary Najlepszy tatuaż mały kolorowy
16:00 – 16:10 – Auricom - Scratch nonsense showcase
16:10 – 16:30 – 'Peacocks and Pins' – pokaz aeral, burleski i podwieszania [+18]
16:30 – 18:00 – Konkursy na najlepsze tatuaże:
Najlepszy tatuaż graficzny / geometryczny
Najlepszy tatuaż realistyczny / portret
18:00 – 18:10 – Auricom - Scratch nonsense showcase
18:10 – 19:00 – Koncert: Miuosh X FDG. Orkiestra
19:00 – 19:50 – Konkurs na tatuaż I dnia konwentu
20:10 – 21:00 – Koncert: The Analogs
Niedziela, 26 marca 2017
12:30 – Otwarcie bram dla odwiedzających
12:30 – O oprawę muzyczną sceny głównej zadba Auricom
13:00 – 13:30 – Powitanie gości i przedstawienie planu na niedzielę
13:30 – 15:00 – Konkursy na najlepsze tatuaże:
Najlepszy tatuaż duży kolorowy
Najlepszy tatuaż mały czarno-szary
15:00 – 15:10 – Auricom - Scratch nonsense showcase
15:10 – 15:30 – Susan Cox show [+18]
15:30 – 17:00 – Konkursy na najlepsze tatuaże:
Najlepszy tatuaż neotradycyjny
Najlepszy tatuaż tradycyjny-klasyczny
17:00 – 17:30 – Shibari [+18]
17:30 – 18:00 – Psycho Dolls Fire Show
18:00 – 19:00 – Konkurs II dnia i rozdanie nagród
12:30 – O oprawę muzyczną sceny głównej zadba Auricom
13:00 – 13:30 – Powitanie gości i przedstawienie planu na niedzielę
13:30 – 15:00 – Konkursy na najlepsze tatuaże:
Najlepszy tatuaż duży kolorowy
Najlepszy tatuaż mały czarno-szary
15:00 – 15:10 – Auricom - Scratch nonsense showcase
15:10 – 15:30 – Susan Cox show [+18]
15:30 – 17:00 – Konkursy na najlepsze tatuaże:
Najlepszy tatuaż neotradycyjny
Najlepszy tatuaż tradycyjny-klasyczny
17:00 – 17:30 – Shibari [+18]
17:30 – 18:00 – Psycho Dolls Fire Show
18:00 – 19:00 – Konkurs II dnia i rozdanie nagród