Everlast główną gwiazdą muzyczną Cropp Tattoo Konwent w Gdańsku!
Everlast główną gwiazdą muzyczną Cropp Tattoo Konwent w Gdańsku!

Everlast główną gwiazdą muzyczną Cropp Tattoo Konwent w Gdańsku!

Opublikowany

Przed nami 6. edycja gdańskiego święta tatuażu i muzyki. Już od 19 lipca w industrialnych wnętrzach Centrum Stoczni Gdańskiej będzie można podziwiać pracę ponad 150 tatuatorów z Polski i zagranicy. Tradycyjnie nie zabraknie atrakcji muzycznych i pokazowych. Główną gwiazdą koncertowej odsłony Cropp Tattoo Konwent będzie Everlast. Impreza potrwa do 20 lipca 2014. Bilety już w sprzedaży! 

Po znakomitej, kwietniowej odsłonie wrocławskiego Cropp Tattoo Konwent przenosimy się do Gdańska. Jak na festiwal sztuki tatuażu przystało, na Gdańsk Cropp Tattoo Konwent nie zabraknie mistrzów zdobienia ciała tuszem. Odwiedzający będą mogli podziwiać kunszt pracy ponad 150 tatuatorów z całego świata. Na festiwalu pojawi się między innymi pochodzący z Grecji topowy artysta tatuażu europejskiego Kostas Baronis oraz czołowi reprezentanci Polski - Zappa i Marcin Domański czy specjalizujący się w stylu surrealistycznym Piotr Olejnik

Tradycyjnie w programie, poza strefą tatuaży, znajdą się pokazy artystyczne i koncerty. Gościem głównym sceny muzycznej będzie amerykański wokalista, legenda alternatywnej muzyki hip-hopowej – Everlast, który po raz drugi zawita w Polsce. Były członek kultowego składu House of Pain przyjedzie do Gdańska specjalnie dla uczestników Cropp Tattoo Konwent. Na klawiszach akompaniować mu będzie Bryan Velasco. W trakcie akustycznego koncertu usłyszymy m.in. utwory z najnowszego projektu The Life Acoustic. 

Poza nim na scenie nie zabraknie czołowych reprezentantów światowej muzyki niezależnej. Podczas dwóch dni festiwalu wystąpi między innymi kanadyjskie trio The Brains i metalowa kapela Black Temple ze Szwecji. Dla fanów energetycznego psychobility nie lada gratką będą koncerty brytyjskiej grupy The Meteors czy pochodzących z Detroit w stanie Michigan Koffin Kats. Rodzimą scenę muzyczną reprezentować będzie między innymi owiany tajemnicą skład Bokka czy punk'n'rollowy Tiger Skull

 Ale to jeszcze nie wszystkie muzyczne atrakcje! – W tym roku na terenie gdańskiego Cropp Tattoo Konwent stanie również scena DJ'ska z prawdziwego zdarzenia, na której przez dwa dni gościć będziemy zacne grono dj’ów – zapowiada Marcin Pacześny, współorganizator cyklu festiwali. Wśród nich znajdą się sami mistrzowie gramofonów tacy jak DJ Fly, DJ Woody oraz DJ Irie! 

 Tegoroczna, 6. już edycja Gdańsk Cropp Tattoo Konwent odbędzie się w dniach 19 i 20 lipca 2014 w Centrum Stocznia Gdańska. Bilet jednodniowy w cenie 50/65 zł, a także 2-dniowe karnety w cenie 70/90 zł dostępne w sieci www.biletin.pl. 

 Więcej informacji o Cropp Tattoo Konwent na stronie: http://gdansk.tattookonwent.pl  

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Zakończyła się gdańska edycja Cropp Tattoo Konwent

temu

Szósta edycja gdańskiego święta tatuażu zakończyła się koncertem hip-hopowej gwiazdy Everlast. Trójmiejską odsłonę Cropp Tattoo Konwent, która odbyła się w dniach 19/20 lipca w Centrum Stocznia Gdańska, podsumować można krótko: kilka tysięcy odwiedzających, przeszło 350 obrazów na skórze wykonanych w ciągu konwentu w tym 260 zgłoszonych do konkursu, 150 tatuatorów w tym 40 z zagranicy, 28 występów artystycznych i dwa dni znakomitej zabawy!
Energia, tusz i muzyka. Cropp Tattoo Konwent Gdańsk 

temu

Latem do Gdańska zjeżdżają się jak co roku amatorzy słonej wody i wylegiwania się na piasku, ale przez dwa dni to piękne miasto nikomu nie będzie kojarzyć się z zabytkami i tłumem turystów. Opanują je ludzie z różnych zakątków kraju i świata, ci którzy niedawno jeszcze byli nastolatkami i ci, którzy nastolatków zdążyli już wychować. A łączy ich jedno – miłość do tatuażu i dobrej muzyki. 19 i 20 lipca za sprawą Cropp Tattoo Konwent, Gdańsk stanie się światową stolicą sztuki na ciele.
Gdańsk stolicą tatuażu

temu

Gdańsk zamieni się 19 i 20 lipca w Polską stolicę tatuażu artystycznego, a wszystko za sprawą organizowanej w tych dniach szóstej edycji Cropp Tattoo Konwent. W trakcie festiwalu swój talent zaprezentuje ponad 150 tatuatorów z Polski, USA, Francji, Włoch, Grecji, Portugalii, Ukrainy i Białorusi. W industrialnych wnętrzach Centrum Stocznia Gdańsk poza ucztą dla oczu w postaci arcydzieł na skórze i niezwykłych pokazów, odwiedzających czeka też uczta dla uszu. Wystąpi prawdziwa gwiazda światowego formatu – dla wielu hip-hopowy guru – Everlast oraz wielu innych znakomitych artystów i djów.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.