Dzieci zaprojektują tatuaże dla swoich rodziców
Dzieci zaprojektują tatuaże dla swoich rodziców

Poznań Tattoo Konwent, 24/25 marca 2018, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Dzieci zaprojektują tatuaże dla swoich rodziców

Opublikowany

Na zbliżającej się 24. edycji Tattoo Konwent, która odbędzie się w weekend 24-25 marca w Poznaniu, tatuatorki z Zajawa Tattoo utrwalą na skórze wzory, które zaprojektowały dzieci. Stanie się tak za sprawą organizowanego przez konwencję konkursu, w którym nagrodą jest darmowy tatuaż. Aby wygrać, należy opublikować zdjęcie dziecięcego rysunku, które rodzic lub opiekun chciałby wytatuować sobie na ciele. Konkurs trwa od 14 do 21 marca i można do niego zgłaszać prace maluchów do 10. roku życia. Jury wybierze trzy najciekawsze projekty, po jednym w trzech kategoriach wiekowych.

Do odbywającego się na Facebooku konkursu „Dzieciaki dziarają” można zgłaszać się do środy 21 marca, do godziny 12. Wystarczy skomentować post znajdujący się pod tym adresem: http://bit.ly/2G6Q7Oe. W treści należy dodać zdjęcie rysunku dziecka i określić jego wiek. Trzej zwycięzcy zostaną wytatuowani drugiego dnia konwentu (25 marca), a za przeniesienie projektu na skórę odpowiedzialne będą Aleksandra „Alaska” Simińska z Zajawa Tattoo Wrocław i Marta „Beyger” Bejger z Zajawa Tattoo Kraków. Maksymalny rozmiar wykonanego tatuażu to 10 cm x 10 cm. Nie tylko rodzice zostaną nagrodzeni w konkursie. Młodzi autorzy wyróżnionych przez Jury prac otrzymają koszulki marki Medicine oraz zestawy akcesoriów plastycznych o wartości 150 zł. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu jego zakończenia czyli 21 marca.

Tatuaże związane z rodziną są dziś dosyć popularne, niektórzy rodzice myśląc o takim wzorze, decydują się na motyw oparty o twórczość swojego dziecka. Nie dziwi więc, że konkurs cieszy się bardzo dużą popularnością.

Marcin Pacześny, główny organizator Tattoo Konwent i właściciel sieci salonów Zajawa Tattoo

Pełen regulamin zabawy znajduje się pod adresem: http://bit.ly/DzieciakiDziarają_Regulamin.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Dzieciaki zaprojektują tatuaże dla swoich rodziców.doc

doc | 36 KB

Pobierz
fotoB Michalczyk(3).jpg

grafika | 1,93 MB

Pobierz
fotoB Michalczyk(2).jpg

grafika | 1,39 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Ostatnia szansa na udział w „Dziarce w ciemno” na Poznań Tattoo Konwent

temu

Tylko do czwartku trwa sprzedaż Tattoo Biletu uprawniającego do udziału w „Dziarce w ciemno”, która odbędzie się 24 i 25 marca na Poznań Tattoo Konwent. Akcja specjalna w tym roku zyskuje nową formułę – może w niej wziąć udział każdy, kto zakupi specjalną wejściówkę. Liczba miejsc jest ograniczona. W sprzedaży dostępne są bilety z tatuażem-niespodzianką od trójki artystów: Damiana Dymasa, Crystal Heart i Marceliny Urbańskiej.
Darmowe bilety na Poznań Tattoo Konwent ukryte w salonie Medicine

temu

W weekend 24/25 marca odbędzie się kolejna edycja Tattoo Konwent – festiwalu tatuażu i muzyki. Wśród atrakcji wydarzenia znajdą się konkursy na najlepsze wzory, koncerty, pokazy i strefy specjalne. Już w najbliższy czwartek (15 marca) w salonie Medicine, w poznańskiej galerii handlowej Posnania, będzie można znaleźć 15 darmowych wejściówek 2-dniowych i VIP na Tattoo Konwent.
Konferencja prasowa POZNAŃ TATTOO KONWENT 2018

temu

15 marca 2018 (czwartek), godzina 10:00, Studio Tattoo.pl, ul. Długa 11, Poznań
Muzyczne podróże po polskiej alternatywie

temu

24 i 25 marca Poznań gościć będzie Tattoo Konwent – polski festiwal tatuażu i muzyki. W bogatym programie rozrywkowym wydarzenia, obok konkursów na najciekawsze i najlepiej wykonane obrazy na ciele, znajdą się jak zwykle pokazy i koncerty. Publiczność, która zgromadzi się pod sceną w przestrzeni Międzynarodowych Targów Poznańskich, pozna skrajnie różne oblicza polskiej muzyki alternatywnej. Pierwszy z frontów reprezentować będą hardcorowe składy Hidden World i Torn Shore. W opozycji staną przedstawiciele sceny klubowej – na czele z Queenz of Steel i kolektywem Lua Preta.

The Tattoo Konwent season has started

On 24-25 March the biggest Polish cycle of festivals related to the art of tattoo takes place in Poznań. The 24th edition of Tattoo Konwent will see the arrival of more than 300 tattoo artists from Poland and abroad. The event’s extended programme includes hardcore and electronic music concerts, aerial, acrobatics and fire shows. Among its other attractions are exhibitions, workshops and many more interesting activities, including those addressed to the youngest participants.