Dzieci zaprojektują tatuaże dla swoich rodziców
Dzieci zaprojektują tatuaże dla swoich rodziców

Poznań Tattoo Konwent, 24/25 marca 2018, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Dzieci zaprojektują tatuaże dla swoich rodziców

Opublikowany

Na zbliżającej się 24. edycji Tattoo Konwent, która odbędzie się w weekend 24-25 marca w Poznaniu, tatuatorki z Zajawa Tattoo utrwalą na skórze wzory, które zaprojektowały dzieci. Stanie się tak za sprawą organizowanego przez konwencję konkursu, w którym nagrodą jest darmowy tatuaż. Aby wygrać, należy opublikować zdjęcie dziecięcego rysunku, które rodzic lub opiekun chciałby wytatuować sobie na ciele. Konkurs trwa od 14 do 21 marca i można do niego zgłaszać prace maluchów do 10. roku życia. Jury wybierze trzy najciekawsze projekty, po jednym w trzech kategoriach wiekowych.

Do odbywającego się na Facebooku konkursu „Dzieciaki dziarają” można zgłaszać się do środy 21 marca, do godziny 12. Wystarczy skomentować post znajdujący się pod tym adresem: http://bit.ly/2G6Q7Oe. W treści należy dodać zdjęcie rysunku dziecka i określić jego wiek. Trzej zwycięzcy zostaną wytatuowani drugiego dnia konwentu (25 marca), a za przeniesienie projektu na skórę odpowiedzialne będą Aleksandra „Alaska” Simińska z Zajawa Tattoo Wrocław i Marta „Beyger” Bejger z Zajawa Tattoo Kraków. Maksymalny rozmiar wykonanego tatuażu to 10 cm x 10 cm. Nie tylko rodzice zostaną nagrodzeni w konkursie. Młodzi autorzy wyróżnionych przez Jury prac otrzymają koszulki marki Medicine oraz zestawy akcesoriów plastycznych o wartości 150 zł. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu jego zakończenia czyli 21 marca.

Tatuaże związane z rodziną są dziś dosyć popularne, niektórzy rodzice myśląc o takim wzorze, decydują się na motyw oparty o twórczość swojego dziecka. Nie dziwi więc, że konkurs cieszy się bardzo dużą popularnością.

Marcin Pacześny, główny organizator Tattoo Konwent i właściciel sieci salonów Zajawa Tattoo

Pełen regulamin zabawy znajduje się pod adresem: http://bit.ly/DzieciakiDziarają_Regulamin.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Dzieciaki zaprojektują tatuaże dla swoich rodziców.doc

doc | 36 KB

Pobierz
fotoB Michalczyk(3).jpg

grafika | 1,93 MB

Pobierz
fotoB Michalczyk(2).jpg

grafika | 1,39 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Ostatnia szansa na udział w „Dziarce w ciemno” na Poznań Tattoo Konwent

temu

Tylko do czwartku trwa sprzedaż Tattoo Biletu uprawniającego do udziału w „Dziarce w ciemno”, która odbędzie się 24 i 25 marca na Poznań Tattoo Konwent. Akcja specjalna w tym roku zyskuje nową formułę – może w niej wziąć udział każdy, kto zakupi specjalną wejściówkę. Liczba miejsc jest ograniczona. W sprzedaży dostępne są bilety z tatuażem-niespodzianką od trójki artystów: Damiana Dymasa, Crystal Heart i Marceliny Urbańskiej.
Darmowe bilety na Poznań Tattoo Konwent ukryte w salonie Medicine

temu

W weekend 24/25 marca odbędzie się kolejna edycja Tattoo Konwent – festiwalu tatuażu i muzyki. Wśród atrakcji wydarzenia znajdą się konkursy na najlepsze wzory, koncerty, pokazy i strefy specjalne. Już w najbliższy czwartek (15 marca) w salonie Medicine, w poznańskiej galerii handlowej Posnania, będzie można znaleźć 15 darmowych wejściówek 2-dniowych i VIP na Tattoo Konwent.
Konferencja prasowa POZNAŃ TATTOO KONWENT 2018

temu

15 marca 2018 (czwartek), godzina 10:00, Studio Tattoo.pl, ul. Długa 11, Poznań
Muzyczne podróże po polskiej alternatywie

temu

24 i 25 marca Poznań gościć będzie Tattoo Konwent – polski festiwal tatuażu i muzyki. W bogatym programie rozrywkowym wydarzenia, obok konkursów na najciekawsze i najlepiej wykonane obrazy na ciele, znajdą się jak zwykle pokazy i koncerty. Publiczność, która zgromadzi się pod sceną w przestrzeni Międzynarodowych Targów Poznańskich, pozna skrajnie różne oblicza polskiej muzyki alternatywnej. Pierwszy z frontów reprezentować będą hardcorowe składy Hidden World i Torn Shore. W opozycji staną przedstawiciele sceny klubowej – na czele z Queenz of Steel i kolektywem Lua Preta.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.