Ostatnia szansa na udział w „Dziarce w ciemno” na Poznań Tattoo Konwent
Ostatnia szansa na udział w „Dziarce w ciemno” na Poznań Tattoo Konwent

Poznań Tattoo Konwent, 24/25 marca 2018

Ostatnia szansa na udział w „Dziarce w ciemno” na Poznań Tattoo Konwent

Opublikowany

Tylko do czwartku trwa sprzedaż Tattoo Biletu uprawniającego do udziału w „Dziarce w ciemno”, która odbędzie się 24 i 25 marca na Poznań Tattoo Konwent. Akcja specjalna w tym roku zyskuje nową formułę – może w niej wziąć udział każdy, kto zakupi specjalną wejściówkę. Liczba miejsc jest ograniczona. W sprzedaży dostępne są bilety z tatuażem-niespodzianką od trójki artystów: Damiana Dymasa, Crystal Heart i Marceliny Urbańskiej.

Pomysł na „Dziarkę w ciemno” powstał na bazie formuły randkowego teleturnieju „Randka w ciemno”. Ukryty za kotarą tatuator tworzy na skórze tatuowanego wzór, który wybiera bez konsultacji z klientem. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chciałyby ozdobić swoje ciało, jednak nie mają wybranego motywu. Uczestnik zabawy może zdecydować, który z artystów wykona tatuaż, a także wybiera miejsce na ciele, na którym wzór zostanie utrwalony (rękę do linii łokcia lub nogę do wysokości kolana). Zobaczy gotowy tatuaż dopiero, gdy artysta postawi na jego ciele ostatnią kreskę.
Każdy tatuator biorący udział w „Dziarce w ciemno” to doświadczony artysta, który posiada nietypowy i oryginalny styl. Pierwszym z nich jest Damian Dymas z Zajawa Tattoo Kraków, który specjalizuje się w czarno-szarych kompozycjach, w stylu graficznym, minimalistycznym i oldschoolowym. Drugą artystką jest Marcelina Urbańska ze studia Pajęczyna. Wykonuje wzory tradycyjne i graficzne, utrzymane w klimacie lat 20. Skład zamyka Crystal Heart, tworzący w bardzo oryginalnym stylu, będący połączeniem blackworka i dotworka.
Tattoo Bilet jest dostępny w sprzedaży tylko do 15 marca. Jedna wejściówka tego typu to koszt 399zł. W pakiecie z tatuażem-niespodzianką o długości do 15 cm uczestnik otrzymuje dwudniowy bilet na Poznań Tattoo Konwent, na którym odbywać się będzie „Dziarka w ciemno”. Liczba wejściówek jest ograniczona i wynosi 5 biletów na jednego artystę. Uczestnictwo w akcji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu, który wraz ze szczegółami dotyczącymi akcji znaleźć można na tutaj
Zobacz wybrane prace wykonane w ramach akcji w trakcie zeszłorocznych konwentów:
Patryk_Hilton_Dziarka_w_ciemno1_GTK2017.JPGPatryk_Hilton_Dziarka_w_ciemno2_GTK2017.JPGDziarka w ciemno GTK2017 Inez JaniakDziarka w ciemno GTK2017 Inez JaniakDziarka w ciemno GTK2017 Inez JaniakDziarka w ciemno GTK2017 Inez JaniakDziarka w ciemno GTK2017 Inez JaniakDziarka w ciemno GTK2017 Inez JaniakDZIARKA W CIEMNO_Wrocław_Tattoo_Konwent_2017DZIARKA W CIEMNO_Wrocław_Tattoo_Konwent_2017DZIARKA W CIEMNO_Wrocław_Tattoo_Konwent_2017

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
30 rzeczy, które możesz zrobić na Poznań Tattoo Konwent

temu

Tattoo Konwent to dwudniowy, cykliczny festiwal, kierowany do szerokiego grona entuzjastów sztuki tatuażu. Każda edycja odbywającego się w czterech polskich miastach festiwalu wzbogacana jest o dodatkowe atrakcje. Konkursy na najlepsze tatuaże, koncerty i pokazy to najważniejsze, ale nie jedyne rozrywki, które czekają na uczestników wydarzenia. Aby wyjaśnić Wam czym jest konwencja tatuażu i podsunąć pomysł jak spędzić nadchodzący weekend (24/25 marca 2018), przygotowaliśmy listę 30 rzeczy, które można zrobić na Poznań Tattoo Konwent, który to odbędzie się w przestrzeni Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Już w ten weekend Poznań Tattoo Konwent

temu

24 i 25 marca przestrzeń Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełni się zapachem tuszu i dźwiękiem setek maszynek do tatuowania za sprawą pierwszej tegorocznej imprezy z cyklu Tattoo Konwent. Przez dwa dni w pocie czoła pracować będzie tam nawet 450 tatuatorów, którzy zdecydowali się wziąć udział w wydarzeniu. W programie imprezy główną rolę odegrają konkursy na najlepsze tatuaże, koncerty muzyczne i performanse. Uczestnicy usłyszą reprezentantów polskiej sceny klubowej i hardcore'owej, zobaczą efektowne pokazy fireshow i akrobatyki. Tym razem ważną pozycją w programie mają także atrakcje dla dzieci.
The Tattoo Konwent season has started

temu

On 24-25 March the biggest Polish cycle of festivals related to the art of tattoo takes place in Poznań. The 24th edition of Tattoo Konwent will see the arrival of more than 300 tattoo artists from Poland and abroad. The event’s extended programme includes hardcore and electronic music concerts, aerial, acrobatics and fire shows. Among its other attractions are exhibitions, workshops and many more interesting activities, including those addressed to the youngest participants.
Dzieci zaprojektują tatuaże dla swoich rodziców

temu

Na zbliżającej się 24. edycji Tattoo Konwent, która odbędzie się w weekend 24-25 marca w Poznaniu, tatuatorki z Zajawa Tattoo utrwalą na skórze wzory, które zaprojektowały dzieci. Stanie się tak za sprawą organizowanego przez konwencję konkursu, w którym nagrodą jest darmowy tatuaż. Aby wygrać, należy opublikować zdjęcie dziecięcego rysunku, które rodzic lub opiekun chciałby wytatuować sobie na ciele. Konkurs trwa od 14 do 21 marca i można do niego zgłaszać prace maluchów do 10. roku życia. Jury wybierze trzy najciekawsze projekty, po jednym w trzech kategoriach wiekowych.

Darmowe bilety na Poznań Tattoo Konwent ukryte w salonie Medicine

W weekend 24/25 marca odbędzie się kolejna edycja Tattoo Konwent – festiwalu tatuażu i muzyki. Wśród atrakcji wydarzenia znajdą się konkursy na najlepsze wzory, koncerty, pokazy i strefy specjalne. Już w najbliższy czwartek (15 marca) w salonie Medicine, w poznańskiej galerii handlowej Posnania, będzie można znaleźć 15 darmowych wejściówek 2-dniowych i VIP na Tattoo Konwent.