Ostatnia szansa na udział w „Dziarce w ciemno” na Poznań Tattoo Konwent
Kopiuj tekst
Ostatnia szansa na udział w „Dziarce w ciemno” na Poznań Tattoo Konwent

Poznań Tattoo Konwent, 24/25 marca 2018

Ostatnia szansa na udział w „Dziarce w ciemno” na Poznań Tattoo Konwent

Tylko do czwartku trwa sprzedaż Tattoo Biletu uprawniającego do udziału w „Dziarce w ciemno”, która odbędzie się 24 i 25 marca na Poznań Tattoo Konwent. Akcja specjalna w tym roku zyskuje nową formułę – może w niej wziąć udział każdy, kto zakupi specjalną wejściówkę. Liczba miejsc jest ograniczona. W sprzedaży dostępne są bilety z tatuażem-niespodzianką od trójki artystów: Damiana Dymasa, Crystal Heart i Marceliny Urbańskiej.

Pomysł na „Dziarkę w ciemno” powstał na bazie formuły randkowego teleturnieju „Randka w ciemno”. Ukryty za kotarą tatuator tworzy na skórze tatuowanego wzór, który wybiera bez konsultacji z klientem. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chciałyby ozdobić swoje ciało, jednak nie mają wybranego motywu. Uczestnik zabawy może zdecydować, który z artystów wykona tatuaż, a także wybiera miejsce na ciele, na którym wzór zostanie utrwalony (rękę do linii łokcia lub nogę do wysokości kolana). Zobaczy gotowy tatuaż dopiero, gdy artysta postawi na jego ciele ostatnią kreskę.
Każdy tatuator biorący udział w „Dziarce w ciemno” to doświadczony artysta, który posiada nietypowy i oryginalny styl. Pierwszym z nich jest Damian Dymas z Zajawa Tattoo Kraków, który specjalizuje się w czarno-szarych kompozycjach, w stylu graficznym, minimalistycznym i oldschoolowym. Drugą artystką jest Marcelina Urbańska ze studia Pajęczyna. Wykonuje wzory tradycyjne i graficzne, utrzymane w klimacie lat 20. Skład zamyka Crystal Heart, tworzący w bardzo oryginalnym stylu, będący połączeniem blackworka i dotworka.
Tattoo Bilet jest dostępny w sprzedaży tylko do 15 marca. Jedna wejściówka tego typu to koszt 399zł. W pakiecie z tatuażem-niespodzianką o długości do 15 cm uczestnik otrzymuje dwudniowy bilet na Poznań Tattoo Konwent, na którym odbywać się będzie „Dziarka w ciemno”. Liczba wejściówek jest ograniczona i wynosi 5 biletów na jednego artystę. Uczestnictwo w akcji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu, który wraz ze szczegółami dotyczącymi akcji znaleźć można na tutaj
Zobacz wybrane prace wykonane w ramach akcji w trakcie zeszłorocznych konwentów:
Patryk_Hilton_Dziarka_w_ciemno1_GTK2017.JPGPatryk_Hilton_Dziarka_w_ciemno2_GTK2017.JPGDziarka w ciemno GTK2017 Inez JaniakDziarka w ciemno GTK2017 Inez JaniakDziarka w ciemno GTK2017 Inez JaniakDziarka w ciemno GTK2017 Inez JaniakDziarka w ciemno GTK2017 Inez JaniakDziarka w ciemno GTK2017 Inez JaniakDZIARKA W CIEMNO_Wrocław_Tattoo_Konwent_2017DZIARKA W CIEMNO_Wrocław_Tattoo_Konwent_2017DZIARKA W CIEMNO_Wrocław_Tattoo_Konwent_2017
Powiązane artykuły
Cykl Tattoo Konwent 2018 zakończony w Katowicach!

Obywająca się w weekend 15-16 września 2018, katowicka odsłona Tattoo Konwent zamyka cykl czterech tegorocznych edycji festiwalu tatuażu i muzyki. Impreza gromadząca miłośników ozdabiania ciała tym razem osiągnęła frekwencję rzędu prawie 6000 odwiedzających. Jury złożone z ekspertów w dziedzinie tatuowania wyłoniło 33 zwycięskie tatuaże pośród 443 prac zgłoszonych do festiwalowych konkursów. Wydarzenie uświetniły także koncerty muzyczne Booze&Glory, Pleasure Trap, Te-Trisa i RAU. Ponadto publiczność zobaczyła pokazy burleski i freakshow. Kolejną imprezę z cyklu Tattoo Konwent, która ma odbyć się w Poznaniu, zaplanowano na 6-7 kwietnia 2019.
Zaczynamy Katowice Tattoo Konwent 2018!

Już w ten weekend, 15 i 16 września, w postindustrialnych wnętrzach katowickiej Galerii Szyb Wilson powstaną setki obrazów malowanych tuszem na skórze. Stanie się to za sprawą kolejnej odsłony Tattoo Konwent. W Katowickiej edycji weźmie udział blisko 200 tatuatorów, których prace wystawiane będą w 11 kategoriach konkursowych. W czasie konwencji publiczność zobaczy 6 pokazów sztuk alternatywnych (w tym burleski, pole dance i freakshow) oraz weźmie udział w 4 koncertach, w trakcie których wystąpią Booze&Glory, Pleasure Trap, RAU i Te-Tris. W programie znajdą się także atrakcje dla najmłodszych uczestników imprezy.
Koncertowy Katowice Tattoo Konwent 2018

Co roku ostatnią stacją Tattoo Konwent są Katowice, w których 15 i 16 września 2018  festiwal tatuażu i muzyki zagości już po raz szósty. W Galerii Szyb Wilson odwiedzający spotkają nie tylko około 200 artystów związanych ze sztuką ozdabiania ciała, ale także muzyków. Każdą odsłonę konwencji dopełniają bowiem koncerty. Tym razem dla fanów tatuażu zagrają streetpunkowcy: Booze&Glory i Pleasure Trap oraz reprezentanci sceny hip-hopowej: Te-Tris oraz RAU. W programie imprezy obok atrakcji związanych z tatuażem i muzyką znajdą się także między innymi pokazy burleski, pole dance i freakshow.
Powraca Katowice Tattoo Konwent!

Tattoo Konwent – ogólnopolski festiwal tatuażu i muzyki odbędzie się w dniach 15-16 września 2018 po już po raz 27. Finałowy przystanek tegorocznego cyklu odbędzie się na Śląsku, w katowickiej Galerii Szyb Wilson. Swoją obecność zadeklarowało blisko 200 tatuatorów z całego kraju. Ważnym punktem programu jak zwykle są koncerty punkrockowe i hip-hopowe. Na Katowice Tattoo Konwent wystąpi międzynarodowa ekipa Booze&Glory, supportowana przez Pleasure Trap, a także RAU i Te-Tris. Wśród dodatkowych atrakcji wymienić można strefy tematyczne czy pokazy burleski.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.