Ostatnia szansa na udział w „Dziarce w ciemno” na Poznań Tattoo Konwent
Ostatnia szansa na udział w „Dziarce w ciemno” na Poznań Tattoo Konwent

Poznań Tattoo Konwent, 24/25 marca 2018

Ostatnia szansa na udział w „Dziarce w ciemno” na Poznań Tattoo Konwent

Opublikowany

Tylko do czwartku trwa sprzedaż Tattoo Biletu uprawniającego do udziału w „Dziarce w ciemno”, która odbędzie się 24 i 25 marca na Poznań Tattoo Konwent. Akcja specjalna w tym roku zyskuje nową formułę – może w niej wziąć udział każdy, kto zakupi specjalną wejściówkę. Liczba miejsc jest ograniczona. W sprzedaży dostępne są bilety z tatuażem-niespodzianką od trójki artystów: Damiana Dymasa, Crystal Heart i Marceliny Urbańskiej.

Pomysł na „Dziarkę w ciemno” powstał na bazie formuły randkowego teleturnieju „Randka w ciemno”. Ukryty za kotarą tatuator tworzy na skórze tatuowanego wzór, który wybiera bez konsultacji z klientem. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chciałyby ozdobić swoje ciało, jednak nie mają wybranego motywu. Uczestnik zabawy może zdecydować, który z artystów wykona tatuaż, a także wybiera miejsce na ciele, na którym wzór zostanie utrwalony (rękę do linii łokcia lub nogę do wysokości kolana). Zobaczy gotowy tatuaż dopiero, gdy artysta postawi na jego ciele ostatnią kreskę.
Każdy tatuator biorący udział w „Dziarce w ciemno” to doświadczony artysta, który posiada nietypowy i oryginalny styl. Pierwszym z nich jest Damian Dymas z Zajawa Tattoo Kraków, który specjalizuje się w czarno-szarych kompozycjach, w stylu graficznym, minimalistycznym i oldschoolowym. Drugą artystką jest Marcelina Urbańska ze studia Pajęczyna. Wykonuje wzory tradycyjne i graficzne, utrzymane w klimacie lat 20. Skład zamyka Crystal Heart, tworzący w bardzo oryginalnym stylu, będący połączeniem blackworka i dotworka.
Tattoo Bilet jest dostępny w sprzedaży tylko do 15 marca. Jedna wejściówka tego typu to koszt 399zł. W pakiecie z tatuażem-niespodzianką o długości do 15 cm uczestnik otrzymuje dwudniowy bilet na Poznań Tattoo Konwent, na którym odbywać się będzie „Dziarka w ciemno”. Liczba wejściówek jest ograniczona i wynosi 5 biletów na jednego artystę. Uczestnictwo w akcji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu, który wraz ze szczegółami dotyczącymi akcji znaleźć można na tutaj
Zobacz wybrane prace wykonane w ramach akcji w trakcie zeszłorocznych konwentów:
Patryk_Hilton_Dziarka_w_ciemno1_GTK2017.JPGPatryk_Hilton_Dziarka_w_ciemno2_GTK2017.JPGDziarka w ciemno GTK2017 Inez JaniakDziarka w ciemno GTK2017 Inez JaniakDziarka w ciemno GTK2017 Inez JaniakDziarka w ciemno GTK2017 Inez JaniakDziarka w ciemno GTK2017 Inez JaniakDziarka w ciemno GTK2017 Inez JaniakDZIARKA W CIEMNO_Wrocław_Tattoo_Konwent_2017DZIARKA W CIEMNO_Wrocław_Tattoo_Konwent_2017DZIARKA W CIEMNO_Wrocław_Tattoo_Konwent_2017

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wakacyjny przystanek Tattoo Konwent

temu

Już 28 i 29 lipca w Gdańsku odbędzie się 26. odsłona Tattoo Konwent – festiwalu tatuażu i muzyki. Dla Trójmiasta to dziesiąta, jubileuszowa edycja – pierwsza konwencja odbyła się tam w 2009 roku. Od tego czasu do grona miast goszczących festiwal dołączyły kolejno: Wrocław, Katowice, Poznań i na krótko także Łódź. W ten sposób Tattoo Konwent stał się największym cyklem imprez związanych z tatuażem artystycznym. Tym razem w gdańskiej hali AMBEREXPO, gdzie odbędzie się wydarzenie, pojawi się około 350 tatuatorów z kraju i zagranicy, na scenie muzycznej zagrają Białas x Lanek, Guzior, Booze&Glory i Prawda. W programie imprezy znajdą się także jak zwykle pokazy sztuk alternatywnych, atrakcje ze stref specjalnych oraz wiele innych rozrywek dedykowanych fanom tatuażu.
Za nami 7. edycja Tattoo Konwent we Wrocławiu

temu

Wrocławski klub Zaklęte Rewiry w ostatni weekend gościł festiwal tatuażu i muzyki Tattoo Konwent. 25. ogólnopolska i jednocześnie 7. wrocławska edycja imprezy zgromadziła w tym roku ponad 5000 odwiedzających, którzy przez dwa dni podglądali pracujących tatuatorów, uczestniczyli w koncertach, pokazach i innych atrakcjach. Kolejna edycja imprezy odbędzie się już 28 i 29 lipca w Gdańsku.
Już w nadchodzący weekend wielkie święto tatuażu we Wrocławiu

temu

Już tylko pojedyncze dni dzielą nas od kolejnej edycji Tattoo Konwent. Ogólnopolskie święto tatuażu odbędzie się już w najbliższy weekend, 26 i 27 maja we Wrocławiu, w klimatycznych wnętrzach Zaklętych Rewirów. Wrocław Tattoo Konwent to impreza łączącą w sobie elementy targów branżowych, festiwalu muzycznego i wydarzenia lifestylowego. W czasie dwudniowego eventu uczestnicy podziwiać będą pracę 170 utalentowanych mistrzów sztuki tatuażu artystycznego, poznają zwycięzców 10 konkursów, wezmą udział w 9 koncertach i 7 pokazach, a także będą bawić się przy muzyce serwowanej przez 5 różnych DJów. Internetowa przedsprzedaż biletów w promocyjnych cenach potrwa do piątku – koszt najtańszej wejściówki to 35 zł. Bilety w regularnych cenach będą dostępne również przed wejściem na teren festiwalu. Dzieci do 10 lat i seniorzy powyżej 60 roku życia mogą wejść na Tattoo Konwent za darmo.
Heavy Tattoones i inne atrakcje Wrocław Tattoo Konwent 2018

temu

26 i 27 maja 2018 to ważna data dla entuzjastów sztuki tatuowania ciała i miłośników ciężkich brzmień. W tych dniach we Wrocławiu odbędzie się 25. edycja Tattoo Konwent – festiwalu tatuażu i muzyki. Tym razem na scenie koncertowej zagrają głównie przedstawiciele nurtu hardcore, ale pojawią się na niej także muzycy street punkowi czy rock'n'rollowi. Nie zabraknie też muzyki elektronicznej, przy której uczestnicy będą mogli bawić się w trakcie dnia i podczas wieczornego afterparty, które odbędzie się na dachu Zaklętych Rewirów -  klubu, w którym od kilku lat odbywa się Wrocław Tattoo Konwent.

Darmowe bilety na Poznań Tattoo Konwent ukryte w salonie Medicine

W weekend 24/25 marca odbędzie się kolejna edycja Tattoo Konwent – festiwalu tatuażu i muzyki. Wśród atrakcji wydarzenia znajdą się konkursy na najlepsze wzory, koncerty, pokazy i strefy specjalne. Już w najbliższy czwartek (15 marca) w salonie Medicine, w poznańskiej galerii handlowej Posnania, będzie można znaleźć 15 darmowych wejściówek 2-dniowych i VIP na Tattoo Konwent.