Rapowa sobota i hardcorowa niedziela na Katowice Tattoo Konwent

Rapowa sobota i hardcorowa niedziela na Katowice Tattoo Konwent

Najbliższa edycja festiwalu tatuażu i muzyki Tattoo Konwent odbędzie się w Katowicach już w najbliższy weekend, 23-24 września 2017. Oprócz atrakcji związanych ze sztuką tatuażu na liście atrakcji znalazły się jak zawsze koncerty, które przypadną do gustu fanom hip-hopu, elektroniki, ale i cięższych brzmień. Na scenie Katowice Tattoo Konwent pojawią się: Dwa Sławy, Otsochodzi Soundsystem, Schizma, CF98 i djka Sayuri. Ze strefy chill płynąć będą sety wychodzące spod zręcznych palców PZG, BC i Fat Cut'a.

Rapowa sobota

Sobotni wieczór na Katowice Tattoo Konwent należeć będzie do reprezentantów polskiej sceny hip-hopowej. Jako pierwsi scenę opanują Dwa Sławy, łódzki duet tworzony przez Jarosława „Astka” Steciuka oraz Radosława „Rado Radosnego” Średzińskiego. Występ tych cenionych za swoje gry słowne i specyficzny humor artystów rozgrzeje publikę przed koncertem Otsochodzi Soundsystem. Stonowane utwory młodego rapera rozluźnią słuchaczy po intensywnym dniu ze sztuką tatuażu. Artysta zaprezentuje między innymi utwory z wydanego ubiegłym roku, debiutanckiego albumu „Slam”, a jego popis zakończy pierwszy dzień festiwalu.

Hardcorowa niedziela

Wśród miłośników tatuaży znaczną grupę stanowią fani ciężkich klimatów. Tym osobom do gustu przypadnie niedzielny line-up. Festiwal tatuażu i muzyki kolejny raz ugości zespół Schizma, doskonale znany obserwatorom sceny hardcore w Polsce, a także na świecie. Występ cenionych za żywiołowość na koncertach i niezłomne przekonania hardcorowych weteranów poprzedzi koncert CF98 z Krakowa. Twórczość kapeli utrzymana jest w stylistyce pop-punk i skate-punk. Ich muzyczny popis będzie pełen będzie szybkich, melodyjnych i energetycznych numerów.

Ile uderzeń na minutę?

Tattoo Konwent tradycyjnie nie zapomina o muzyce tła. Imprezę swoimi setami uświetnią dje, których spotkać będzie można w strefie chill. BC porazi solidną dawką Breakbeat, Dubstep, Ragga Jungle, Glich czy Juke. PZG jak zwykle swoimi numerami pobudzi i zachęci uczestników imprezy do wyjścia na parkiet. Za sprawą Fatcut'a w strefie chill zapanuje klimat rodem z Wysp. Scena główna należeć będzie do Sayuri. O tym czy tym razem w jej setach przeważać będzie breakore, trap czy future bass przekonają się tylko uczestnicy zbliżającej się edycji Katowice Tattoo Konwent.

Afterparty

Fani tatuaży, którzy po całodniowym evencie będą mieli ochotę potańczyć, mogą wziąć udział w afterparty, które odbędzie się w Królestwie, przy Rondzie im. gen. Jerzego Ziętka 1. Na miejscu ponownie usłyszeć będzie można Sayuri. Zagrają także: KinkyOutsider i Spisek Jednego.

Bilety

Trwa przedsprzedaż biletów. Aktualnie za bilet jednodniowy zapłacić trzeba 35 zł, karnet dwudniowy to koszt 45 zł. Istnieje możliwość zakupu biletu dwudniowego dla trzech osób (cena to 115 zł) oraz wejściówek VIP (za 250 zł). Bilety nabyć będzie można również przed wejściem na teren wydarzenia (cena za bilet jednodniowy wyniesie wtedy 45 zł, a za dwudniowy 60 zł). Dzieci do 12. Roku życia i seniorzy powyżej 60 roku życia mogą wziąć udział w wydarzeniu za darmo. Bilety i więcej informacji dotyczących wydarzenia znaleźć można na stronie: www.katowice.tattookonwent.pl
Załączniki

Pobierz wszystkie

Program KATOWICE TATTOO KONWENT.pdf

pdf | 53,8 KB

Pobierz
cf_98_3.jpg

grafika | 393 KB

Pobierz
otsochodzi.jpg

grafika | 197 KB

Pobierz
Schizma - fot. J.Miller.jpg

grafika | 57,7 KB

Pobierz
Schizma fot. M.Szwerc.jpg

grafika | 79,7 KB

Pobierz
1 fot Mikolaj Bujak.jpg

grafika | 1,59 MB

Pobierz
5 fot Mikolaj Bujak.jpg

grafika | 1,33 MB

Pobierz
zdjecie okladowe.jpg

grafika | 1,18 MB

Pobierz
Rapowa sobota i hardcorowa niedziela na KTK2017.doc

doc | 33 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Ostatni Tattoo Konwent w tym sezonie dobiegł końca

W miniony weekend, w Katowicach odbyła się ostatnia tegoroczna odsłona festiwalu Tattoo Konwent. Głównym celem wydarzenia było wyłonienie zwycięskich prac w konkursach na najlepsze tatuaże i nagrodzenie najbardziej utalentowanych tatuatorów. W programie przygotowanym z myślą o odwiedzających znalazły się między innymi występy gwiazd muzycznych: Dwóch Sławów, Otschodzi Soundsystem, Schizma i CF98. Katowicką edycję Tattoo Konwent odwiedziło 5 300 osób, a wszystkie tegoroczne imprezy z cyklu mogą pochwalić się łączną  frekwencją rzędu 26 500 uczestników.
Tatuaż, muzyka, sztuka i performans cuzamyn do kupy

Już za pora dni, w tyn weekend odbydzie sie 23. edycjo Tatto Konwent – ogólnopolskigo festiwalu tatuażu.  23/24 Wrześnio na terynie Galerii Szyb Wilson, tatuatorzy z cołkigo kraju blank na żywo bydom łonaczyć na skorze swoich modeli prawdziwe dzieła sztuki. Na Liście atrakcji KTK som też miyndzy innymi koncerty składow hip-hopowych - ekipy Dwa Sławy i Otsochodzi Soundsystem i tyż Schizmy i CF98 - kerzi som reprezyntantami polskigo hardcore/punk. Wszystki fany tatuażu obejrzom se tyż pokazy pole dance, bodypaintingu i sztuki flair i bydom brać udział w innych roztomańtych ganc fajnych fajerach.
PROGRAM Katowice Tattoo Konwent

23/24 września 2017, GALERIA SZYB WILSON
Katowice Tattoo Konwent – wspólny mianownik tatuażu, muzyki, sztuki i performansu

Już za tydzień odbędzie się 23. edycja Tattoo Konwent - ogólnopolskiego festiwalu tatuażu. 23/24 września na terenie Galerii Szyb Wilson tatuatorzy z całego kraju na żywo będą tworzyć na skórze swoich modeli prawdziwe dzieła sztuki. Lista atrakcji Katowice Tattoo Konwent obejmuje między innymi koncerty składów hip-hopowych - ekipy Dwa Sławy i Otsochodzi Soundsystem, a także Schizmy i CF98 - reprezentantów polskiej sceny hardcore/punk. Fani tatuażu zobaczą także pokazy: pole dance, bodypaintingu i sztuki flair oraz wezmą udział w innych atrakcjach.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.