Dziarka w ciemno na Katowice Tattoo Konwent

Katowice Tattoo Konwent, 23/24 września 2017

Dziarka w ciemno na Katowice Tattoo Konwent

Opublikowany

Ruszyła 4. edycja akcji, którego zwycięzcy wezmą udział w „Dziarce w ciemno”, akcji specjalnej organizowanej przez Tattoo Konwent. 23 i 24 września w Katowicach, w trakcie festiwalu tatuażu, 6 osób zostanie wytatuowanych za darmo przez dwie utalentowane artystki: Karolinę Dobrzańską z Zajawa Tattoo Kraków i Laurę Konieczną z wrocławskiego Candy Shop. O tym co zostanie utrwalone na skórze zwycięzców decydują tatuatorki. Efekt ich pracy zostanie ujawniony dopiero po zakończeniu zabiegu. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 17 września 2017.

Czym jest "Dziarka w ciemno"?

„Dziarka w ciemno” to akcja powstała z inicjatywy Tattoo Konwent. Pomysł opiera się na koncepcji teleturnieju „Randka w ciemno”. Ukryci za kotarą tatuatorzy wykonują wzory własnego pomysłu na ciele osób biorących udział w zabawie. Tatuowani wyłaniani są poprzez konkurs, który odbywa się w dniach 12-17 września na facebookowym fanpage’u festiwalu. Tatuaż wykonany w ramach akcji jest darmowy, jednak uczestnik nie ma wpływu na to jaki motyw zostanie utrwalony na jego skórze. Swój nowy tatuaż zobaczy dopiero gdy tatuator skończy pracę.

Artyści „Dziarki w ciemno”

Niektórzy zastanawiają się latami jaki wzór najbardziej będzie do nich pasował, inni spontanicznie wybierają gotowy projekt i bez długich rozważań oddają swoją skórę w ręce artysty. To estetyka w jakiej wykonany zostanie tatuaż jest najczęściej dominującym kryterium przy wyborze salonu. Tatuatorzy, którzy od lat tworzą wzory na ciele wyrabiają sobie indywidualny styl i markę.
Akcja „Dziarka w ciemno” bazuje przede wszystkim na zaufaniu wobec artysty i jego umiejętności. Do zabawy zapraszane są najciekawsze postacie polskiej branży tatuatorskiej. Tym razem za pomysł i wykonanie odpowiedzialne będą: Karolina Dobrzańska i Laura Konieczna. Obie tatuatorki specjalizują się w skrajnie odmiennych stylach.
Karolina „Tapczi” z Zajawa Tattoo Kraków tworzy przede wszystkim wzory graficzne w stylu retro: czarno-białe, przywołujące na myśl ilustracje ze starych książek. W projektowanych przez nią obrazach pojawiają się głównie motywy związane z naturą. Laura, znana także jako Candy Ink, wykonuje kolorowe tatuaże typu newschool. W jej kompozycjach dominują ostre kolory i liczne ozdobniki, wśród których pojawiają się barwne poświaty, kwiaty czy fragmenty biżuterii. Bardzo dobrze radzi sobie tworząc portrety czy podobizny zwierząt. Projekty obu pań z pewnością przypadną do gustu przede wszystkim damskiemu gronu miłośników tatuażu.

Zgłoszenia do konkursu

Zgłoszenia do konkursu Finał „Dziarki w ciemno” odbędzie się 23 i 24 września na Katowice Tattoo Konwent. Wtedy artystki wykonają zaprojektowane przez siebie wzory. Aby oddać się w ręce artystów i zdobyć darmowy tatuaż należy zgłosić się do konkursu. Głównym warunkiem uczestnictwa w grze jest zakup dwudniowego biletu na festiwal (może to być zarówno karnet, jak bilet trzydniowy czy wejściówka VIP zakupiona za pośrednictwem portalu Biletin). Zabawa jest przeznaczona jedynie dla osób pełnoletnich. Gracze w komentarzu pod specjalnym postem na Facebooku muszą wybrać artystkę, autorstwa której tatuaż chcieliby posiadać, odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego chcesz wytatuować się u tego tatuatora?” i poświadczyć zakup biletu poprzez wpisanie numeru zamówienia. Jury wybierze 6 najciekawszych uzasadnień i nagrodzi je darmowymi tatuażami. Zgłoszenia przyjmowane będą do 17 września 2017, do godziny 23:59. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni następnego dnia. Dokładny regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem: http://bit.ly/2wmM9rQ. Bilety na wydarzenie zakupić można na: www.tattookonwent.pl.
Pod poniższym linkiem możesz sprawdzić jakie prace powstały w ramach akcji Dziarka w ciemno na Gdańsk Tattoo Konwent:
http://media.tattookonwent.pl/18662-kolorowy-weekend-w-trojmiescie-dobiegl-konca

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

2_Dziarka_w_ciemno_INEZ_JANIAK_Gdańsk_Tattoo_Konwent_2017.JPG

grafika | 2,25 MB

Pobierz
3_Dziarka_w_ciemno_INEZ_JANIAK_Gdańsk_Tattoo_Konwent_2017.JPG

grafika | 2,11 MB

Pobierz
1_Dziarka_w_ciemno_INEZ_JANIAK_Gdańsk_Tattoo_Konwent_2017.JPG

grafika | 1,95 MB

Pobierz
dziarka w ciemno Katowice.docx

docx | 17 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Ostatni Tattoo Konwent w tym sezonie dobiegł końca

temu

W miniony weekend, w Katowicach odbyła się ostatnia tegoroczna odsłona festiwalu Tattoo Konwent. Głównym celem wydarzenia było wyłonienie zwycięskich prac w konkursach na najlepsze tatuaże i nagrodzenie najbardziej utalentowanych tatuatorów. W programie przygotowanym z myślą o odwiedzających znalazły się między innymi występy gwiazd muzycznych: Dwóch Sławów, Otschodzi Soundsystem, Schizma i CF98. Katowicką edycję Tattoo Konwent odwiedziło 5 300 osób, a wszystkie tegoroczne imprezy z cyklu mogą pochwalić się łączną  frekwencją rzędu 26 500 uczestników.
Rapowa sobota i hardcorowa niedziela na Katowice Tattoo Konwent

temu

Najbliższa edycja festiwalu tatuażu i muzyki Tattoo Konwent odbędzie się w Katowicach już w najbliższy weekend, 23-24 września 2017. Oprócz atrakcji związanych ze sztuką tatuażu na liście atrakcji znalazły się jak zawsze koncerty, które przypadną do gustu fanom hip-hopu, elektroniki, ale i cięższych brzmień. Na scenie Katowice Tattoo Konwent pojawią się: Dwa Sławy, Otsochodzi Soundsystem, Schizma, CF98 i djka Sayuri. Ze strefy chill płynąć będą sety wychodzące spod zręcznych palców PZG, BC i Fat Cut'a.
Tatuaż, muzyka, sztuka i performans cuzamyn do kupy

temu

Już za pora dni, w tyn weekend odbydzie sie 23. edycjo Tatto Konwent – ogólnopolskigo festiwalu tatuażu.  23/24 Wrześnio na terynie Galerii Szyb Wilson, tatuatorzy z cołkigo kraju blank na żywo bydom łonaczyć na skorze swoich modeli prawdziwe dzieła sztuki. Na Liście atrakcji KTK som też miyndzy innymi koncerty składow hip-hopowych - ekipy Dwa Sławy i Otsochodzi Soundsystem i tyż Schizmy i CF98 - kerzi som reprezyntantami polskigo hardcore/punk. Wszystki fany tatuażu obejrzom se tyż pokazy pole dance, bodypaintingu i sztuki flair i bydom brać udział w innych roztomańtych ganc fajnych fajerach.
PROGRAM Katowice Tattoo Konwent

temu

23/24 września 2017, GALERIA SZYB WILSON
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.