Dziarka w ciemno na Gdańsk Tattoo Konwent

Dziarka w ciemno na Gdańsk Tattoo Konwent

„Dziarka w ciemno” to akcja specjalna organizowana przez Tattoo Konwent, największy cykl spotkań z tatuażem artystycznym w Polsce. Już 29 i 30 lipca w czasie gdańskiej odsłony festiwalu, po raz trzeci utalentowani tatuatorzy usiądą za specjalną kotarą, by wytatuować zwycięzców konkursu, w którym nagrodą jest darmowy tatuaż o nieznanej tematyce. Tym razem za koncepcje i wykonanie wzorów odpowiadać będą Patryk Hilton i Inez Janiak. Chętni do udziału w „Dziarce w ciemno” mogą zgłaszać się od 18 do 23 lipca.

Polska branża tatuatorska pochwalić może się wieloma utalentowanymi artystami. Wielu z nich wypracowało sobie indywidualny styl, dzięki któremu stali się rozpoznawalni wśród fanów tatuaży. Nie narzekają na brak pracy, na wizytę u artystów tego kalibru zwykle czeka się dość długo. Nierzadko cena wykonywanych przez nich wzorów bywa również nieco wyższa niż ta, którą zapłacić trzeba w mniej renomowanych studiach. Jednak z 22. edycji Tattoo Konwent, która odbędzie się w Gdańsku w ostatni weekend lipca, 6 osób wróci do domu z całkowicie darmowym, nowym tatuażem, który wykonany zostanie przez jedno z dwojga cenionych tatuażystów: Patryka Hiltona lub Inez Janiak.
Tak było w Poznaniu...

Tak było w Poznaniu...

Podobnie jak w „Randce w ciemno”, popularnym teleturnieju z lat 90., z którego zaczerpnięto zasady konwentowej zabawy, tatuator i „klient” nie widzą siebie nawzajem. Dodatkowo, zwycięzcy konkursu nie mogą wybrać tatuowanego motywu, ani jego tematyki, niemożliwe jest również nawet dyskretne podglądanie artysty w czasie pracy, ponieważ jego stanowisko będzie ukryte za specjalną kotarą. Wzór dobrany zostanie na podstawie podstawowych informacji o zwycięzcy: płci, wieku czy ilości tatuaży.

Z kim na randkę?

Patryk Hilton bierze udział w zabawie po raz drugi. To jego prace cieszyły się największym zainteresowaniem zgłaszających się do poznańskiej edycji konkursu. Artysta specjalizuje się w motywach oldschoolowych. Tatuuje głównie postacie, motywy związane z naturą, a także klasyczne wzory, charakterystyczne dla tego stylu. Na co dzień pracuje w Demolka Tat2 w Bydgoszczy.
Z kolei tatuaże Inez Janiak czyli Inne Tattoo tworzy wzory z prawdziwym pazurem. Tatuatorka z Od Świtu do Zmierzchu z Łodzi wykonuje motywy graficzne, przypominające w formie szybkie, czarne rysunki wykonane tuszem. W jej portfolio znaleźć można podobizny zwierząt, portrety, czaszki i wiele innych.

Jak zgłosić się do konkursu

Aby wziąć udział w konkursie organizowanym przez Tattoo Konwent i wygrać darmowy tatuaż, należy za pośrednictwem platformy Biletin zakupić dwudniowy karnet na najbliższą edycję festiwalu, która odbędzie się w Gdańsku 29-30 lipca. Następnie w komentarzu pod facebookowym postem. (https://www.facebook.com/TattooKonwent/photos/rpp.427128610738573/1381528381965253/?type=3&theater ) uczestnicy gry muszą wpisać numer zamówienia (nie mylić z numerem biletu!), wskazać preferowanego artystę biorącego udział w zabawie i krótko uzasadnić swój wybór. Konkurs trwa od 18 do 23 lipca do 23:59. Spośród zgłoszeń organizatorzy wybiorą 6 osób, które oddadzą swoją skórę w ręce Hiltona lub Inez. „Dziarka w ciemno” to opcja tylko dla najodważniejszych, jednak dwie poprzednie akcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Bilety

Bilety na Gdańsk Tattoo Konwent są dostępne w przedsprzedaży w cenach: 35 zł – bilet jednodniowy, 45 zł – karnet dwudniowy, 115 zł – karnet grupowy dla 3 osób (dostępny tylko w przedsprzedaży), 250 zł - wejściówka VIP. Do zgłoszenia udziału w „Dziarce w ciemno” uprawniają wszystkie bilety dwudniowe. Każdy bilet może zostać wykorzystany w grze tylko raz. Więcej informacji i bilety dostępne na: www.tattokonwent.pl
Załączniki

Pobierz wszystkie

dziarka w ciemno.png

grafika | 238 KB

Pobierz
OLDSCHOOL_hilton.jpg

grafika | 78,2 KB

Pobierz
Dziarka w ciemno na Gdańsk Tattoo Konwent.docx

docx | 17,9 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Ostatni Tattoo Konwent w tym sezonie dobiegł końca

W miniony weekend, w Katowicach odbyła się ostatnia tegoroczna odsłona festiwalu Tattoo Konwent. Głównym celem wydarzenia było wyłonienie zwycięskich prac w konkursach na najlepsze tatuaże i nagrodzenie najbardziej utalentowanych tatuatorów. W programie przygotowanym z myślą o odwiedzających znalazły się między innymi występy gwiazd muzycznych: Dwóch Sławów, Otschodzi Soundsystem, Schizma i CF98. Katowicką edycję Tattoo Konwent odwiedziło 5 300 osób, a wszystkie tegoroczne imprezy z cyklu mogą pochwalić się łączną  frekwencją rzędu 26 500 uczestników.
Rapowa sobota i hardcorowa niedziela na Katowice Tattoo Konwent

Najbliższa edycja festiwalu tatuażu i muzyki Tattoo Konwent odbędzie się w Katowicach już w najbliższy weekend, 23-24 września 2017. Oprócz atrakcji związanych ze sztuką tatuażu na liście atrakcji znalazły się jak zawsze koncerty, które przypadną do gustu fanom hip-hopu, elektroniki, ale i cięższych brzmień. Na scenie Katowice Tattoo Konwent pojawią się: Dwa Sławy, Otsochodzi Soundsystem, Schizma, CF98 i djka Sayuri. Ze strefy chill płynąć będą sety wychodzące spod zręcznych palców PZG, BC i Fat Cut'a.
Tatuaż, muzyka, sztuka i performans cuzamyn do kupy

Już za pora dni, w tyn weekend odbydzie sie 23. edycjo Tatto Konwent – ogólnopolskigo festiwalu tatuażu.  23/24 Wrześnio na terynie Galerii Szyb Wilson, tatuatorzy z cołkigo kraju blank na żywo bydom łonaczyć na skorze swoich modeli prawdziwe dzieła sztuki. Na Liście atrakcji KTK som też miyndzy innymi koncerty składow hip-hopowych - ekipy Dwa Sławy i Otsochodzi Soundsystem i tyż Schizmy i CF98 - kerzi som reprezyntantami polskigo hardcore/punk. Wszystki fany tatuażu obejrzom se tyż pokazy pole dance, bodypaintingu i sztuki flair i bydom brać udział w innych roztomańtych ganc fajnych fajerach.
PROGRAM Katowice Tattoo Konwent

23/24 września 2017, GALERIA SZYB WILSON
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.