Dziarka w ciemno na Gdańsk Tattoo Konwent

Dziarka w ciemno na Gdańsk Tattoo Konwent

Opublikowany

„Dziarka w ciemno” to akcja specjalna organizowana przez Tattoo Konwent, największy cykl spotkań z tatuażem artystycznym w Polsce. Już 29 i 30 lipca w czasie gdańskiej odsłony festiwalu, po raz trzeci utalentowani tatuatorzy usiądą za specjalną kotarą, by wytatuować zwycięzców konkursu, w którym nagrodą jest darmowy tatuaż o nieznanej tematyce. Tym razem za koncepcje i wykonanie wzorów odpowiadać będą Patryk Hilton i Inez Janiak. Chętni do udziału w „Dziarce w ciemno” mogą zgłaszać się od 18 do 23 lipca.

Polska branża tatuatorska pochwalić może się wieloma utalentowanymi artystami. Wielu z nich wypracowało sobie indywidualny styl, dzięki któremu stali się rozpoznawalni wśród fanów tatuaży. Nie narzekają na brak pracy, na wizytę u artystów tego kalibru zwykle czeka się dość długo. Nierzadko cena wykonywanych przez nich wzorów bywa również nieco wyższa niż ta, którą zapłacić trzeba w mniej renomowanych studiach. Jednak z 22. edycji Tattoo Konwent, która odbędzie się w Gdańsku w ostatni weekend lipca, 6 osób wróci do domu z całkowicie darmowym, nowym tatuażem, który wykonany zostanie przez jedno z dwojga cenionych tatuażystów: Patryka Hiltona lub Inez Janiak.
Tak było w Poznaniu...

Tak było w Poznaniu...

Podobnie jak w „Randce w ciemno”, popularnym teleturnieju z lat 90., z którego zaczerpnięto zasady konwentowej zabawy, tatuator i „klient” nie widzą siebie nawzajem. Dodatkowo, zwycięzcy konkursu nie mogą wybrać tatuowanego motywu, ani jego tematyki, niemożliwe jest również nawet dyskretne podglądanie artysty w czasie pracy, ponieważ jego stanowisko będzie ukryte za specjalną kotarą. Wzór dobrany zostanie na podstawie podstawowych informacji o zwycięzcy: płci, wieku czy ilości tatuaży.

Z kim na randkę?

Patryk Hilton bierze udział w zabawie po raz drugi. To jego prace cieszyły się największym zainteresowaniem zgłaszających się do poznańskiej edycji konkursu. Artysta specjalizuje się w motywach oldschoolowych. Tatuuje głównie postacie, motywy związane z naturą, a także klasyczne wzory, charakterystyczne dla tego stylu. Na co dzień pracuje w Demolka Tat2 w Bydgoszczy.
Z kolei tatuaże Inez Janiak czyli Inne Tattoo tworzy wzory z prawdziwym pazurem. Tatuatorka z Od Świtu do Zmierzchu z Łodzi wykonuje motywy graficzne, przypominające w formie szybkie, czarne rysunki wykonane tuszem. W jej portfolio znaleźć można podobizny zwierząt, portrety, czaszki i wiele innych.

Jak zgłosić się do konkursu

Aby wziąć udział w konkursie organizowanym przez Tattoo Konwent i wygrać darmowy tatuaż, należy za pośrednictwem platformy Biletin zakupić dwudniowy karnet na najbliższą edycję festiwalu, która odbędzie się w Gdańsku 29-30 lipca. Następnie w komentarzu pod facebookowym postem. (https://www.facebook.com/TattooKonwent/photos/rpp.427128610738573/1381528381965253/?type=3&theater ) uczestnicy gry muszą wpisać numer zamówienia (nie mylić z numerem biletu!), wskazać preferowanego artystę biorącego udział w zabawie i krótko uzasadnić swój wybór. Konkurs trwa od 18 do 23 lipca do 23:59. Spośród zgłoszeń organizatorzy wybiorą 6 osób, które oddadzą swoją skórę w ręce Hiltona lub Inez. „Dziarka w ciemno” to opcja tylko dla najodważniejszych, jednak dwie poprzednie akcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Bilety

Bilety na Gdańsk Tattoo Konwent są dostępne w przedsprzedaży w cenach: 35 zł – bilet jednodniowy, 45 zł – karnet dwudniowy, 115 zł – karnet grupowy dla 3 osób (dostępny tylko w przedsprzedaży), 250 zł - wejściówka VIP. Do zgłoszenia udziału w „Dziarce w ciemno” uprawniają wszystkie bilety dwudniowe. Każdy bilet może zostać wykorzystany w grze tylko raz. Więcej informacji i bilety dostępne na: www.tattokonwent.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

dziarka w ciemno.png

grafika | 238 KB

Pobierz
OLDSCHOOL_hilton.jpg

grafika | 78,2 KB

Pobierz
Dziarka w ciemno na Gdańsk Tattoo Konwent.docx

docx | 17,9 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Ostatni Tattoo Konwent w tym sezonie dobiegł końca

temu

W miniony weekend, w Katowicach odbyła się ostatnia tegoroczna odsłona festiwalu Tattoo Konwent. Głównym celem wydarzenia było wyłonienie zwycięskich prac w konkursach na najlepsze tatuaże i nagrodzenie najbardziej utalentowanych tatuatorów. W programie przygotowanym z myślą o odwiedzających znalazły się między innymi występy gwiazd muzycznych: Dwóch Sławów, Otschodzi Soundsystem, Schizma i CF98. Katowicką edycję Tattoo Konwent odwiedziło 5 300 osób, a wszystkie tegoroczne imprezy z cyklu mogą pochwalić się łączną  frekwencją rzędu 26 500 uczestników.
Rapowa sobota i hardcorowa niedziela na Katowice Tattoo Konwent

temu

Najbliższa edycja festiwalu tatuażu i muzyki Tattoo Konwent odbędzie się w Katowicach już w najbliższy weekend, 23-24 września 2017. Oprócz atrakcji związanych ze sztuką tatuażu na liście atrakcji znalazły się jak zawsze koncerty, które przypadną do gustu fanom hip-hopu, elektroniki, ale i cięższych brzmień. Na scenie Katowice Tattoo Konwent pojawią się: Dwa Sławy, Otsochodzi Soundsystem, Schizma, CF98 i djka Sayuri. Ze strefy chill płynąć będą sety wychodzące spod zręcznych palców PZG, BC i Fat Cut'a.
Tatuaż, muzyka, sztuka i performans cuzamyn do kupy

temu

Już za pora dni, w tyn weekend odbydzie sie 23. edycjo Tatto Konwent – ogólnopolskigo festiwalu tatuażu.  23/24 Wrześnio na terynie Galerii Szyb Wilson, tatuatorzy z cołkigo kraju blank na żywo bydom łonaczyć na skorze swoich modeli prawdziwe dzieła sztuki. Na Liście atrakcji KTK som też miyndzy innymi koncerty składow hip-hopowych - ekipy Dwa Sławy i Otsochodzi Soundsystem i tyż Schizmy i CF98 - kerzi som reprezyntantami polskigo hardcore/punk. Wszystki fany tatuażu obejrzom se tyż pokazy pole dance, bodypaintingu i sztuki flair i bydom brać udział w innych roztomańtych ganc fajnych fajerach.
PROGRAM Katowice Tattoo Konwent

temu

23/24 września 2017, GALERIA SZYB WILSON

Scena muzyczna Gdańsk Tattoo Konwent

Potężna dawka rapu i rockowe akcenty na Gdańsk Tattoo Konwent.                                                                                                                                                                                                                                                     W ostatni weekend lipca (29-30.07) odbędzie się kolejna edycja Tattoo Konwent. Tym razem festiwal tatuażu i muzyki zagości w Gdańsku, gdzie w hali AmberExpo przez dwa dni specjaliści od sztuki ozdabiania ciała popisywać się będą swoim kunsztem. Chociaż tatuaże stanowią główny filar imprezy, na wydarzeniu nigdy nie brakuje atrakcji muzycznych. 22. edycja festiwalu upłynie pod znakiem polskiego rapu. Na scenie pojawią się: Włodi, Hades, a także duet Małach&Rufuz. Fani rocka bawić się będą na koncercie Bastard Disco.