Maszynki do tatuowania w gotowości, czyli wielkie odliczanie do XXI edycji Tattoo Konwent

Maszynki do tatuowania w gotowości, czyli wielkie odliczanie do XXI edycji Tattoo Konwent

Już w najbliższy weekend, 20-21 maja we Wrocławiu odbędzie się kolejna odsłona Tattoo Konwent – festiwalu tatuażu i muzyki. Uczestnicy wydarzenia zobaczą  w akcji ponad 150 tatuatorów, których prace oceniane będą w 10 kategoriach konkursowych. Na scenie pokazowej pojawią się tancerki z Sabayon – specjalizujące się w burlesce, połykacz mieczy Krystian Minda, a także grupa barmańska pod przewodnictwem vice mistrza Polski Jakuba Górzewskiego. Dla publiczności tej edycji wydarzenia zagra 8 zespołów i 6 djów. Jedną z atrakcji konwencji będzie również nocne afterparty na dachu.

W najbliższą sobotę już od godziny 12:30 Zaklęte Rewiry we Wrocławiu wypełniać będą się fanami tatuażu z całej Polski, a to za sprawą VI wrocławskiej, a XXI ogólnopolskiej edycji festiwalu Tattoo Konwent. Tradycyjnie główną atrakcją imprezy będzie strefa wystawiennicza, wypełniona uzdolnionymi tatuatorami. To miejsce gdzie odwiedzający poznają tajniki sztuki tatuowania i najnowsze trendy, znajdą inspirację, a może nawet artystę idealnego. Wśród obecnych na wydarzeniu wystawców wymienić można między innymi: Zajawa Tattoo (Gdańsk, Kraków, Wrocław), JuniorINK (Warszawa), INK-ognito Tattoo (Rybik), Lucky Tattoo (Tychy), Voice of INK (Wrocław), Born Too Late (Warszawa), Patryka Hiltona (Bydgoszcz) i wielu innych. Prace tatuażystów oceni profesjonalne Jury. Uczestnicy konwencji również spróbują własnych sił w roli tatuatora. W boksie BananaINK czekać będzie na nich profesjonalny sprzęt i gotowe do wytatuowania banany. W czasie konwencji odbędzie się również finał akcji „Dziarki w ciemno”. Mateusz Wojtak i Paweł Reduch wytatuują 6 śmiałków, którzy dowiedzą się co artyści utrwalili na ich ciele dopiero po zakończeniu sesji z artystą.
Sztuka na ciele

Sztuka na ciele

Na Tattoo Konwent nie może zabraknąć dodatkowych atrakcji. Konwentową publiczność uwodzić będą tancerki Sabayon, które zaprezentują swoje wdzięki podczas pokazu burleski. Bardziej ekstremalnych rozrywek  dostarczy fakir Krystian Minda -  specjalista od połykania ognia i mieczy, znany między innymi z występów w talent show. Szalone triki barmańskie będzie można oglądać podczas występu specjalistów od sztuki flair.
Miłośnicy ciężkich brzmień powinni docenić tegoroczny line-up WTK. W godzinach popołudniowych zacznie działać konwentowa scena muzyczna, na której pojawią się hardcore’owcy z Castetu, Dead Man’s Chest i Nightclub Fire, punkowcy z Bulbulators, TZN Xenna, Messed up i Mooncheese oraz trash metalowy skład Lich King z USA. Konwencję odwiedzi również aż 6 djów. W strefie chill zagrają Macbeat, Ronin i PZG. KinkyOutsider, Musk i Bednarski swoją grą zagrzeją do zabawy najwytrwalszych fanów tatuażu, którzy zdecydują się wziąć udział w odbywającym się na dachu afterparty.
Na Tattoo Konwent będzie można nie tylko napić się kraftowego piwa czy obejrzeć oldschoolowe pojazdy, ale także spędzić czas z całą rodziną. Dla dzieci przygotowano strefę animacyjną, a każdy senior powyżej 60. roku życia, który postanowi odwiedzić konwencję nie będzie zobowiązany do uiszczania opłaty za wstęp. Festiwal potrwa do niedzieli, do godzin wieczornych Sprzedaż tańszych biletów na najbliższą edycję największego cyklu festiwali tatuażu prowadzona jest do piątku, ale wejściówki będzie można zakupić również przed wejściem na teren festiwalu.
Ceny biletów w przedsprzedaży: 35 zł – jednodniowy ; 45 zł – dwudniowy ; 115 zł – karnet trzyosobowy ; 200 – wejściówka VIP
Ceny biletów przed wejściem na festiwal: 45 zł – jednodniowy; 60 zł – dwudniowy; 200 – wejściówka VIP.
Bilety, dokładny program i informacje znaleźć można na stronie: www.tattookonwent.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

fot. Ewa Maruszak35.JPG

grafika | 8,11 MB

Pobierz
fot.Janusz_Miller (10).jpg

grafika | 1,27 MB

Pobierz
fot.Janusz_Miller(4).jpg

grafika | 1,03 MB

Pobierz
fot.Janusz_Miller (11).jpg

grafika | 1,21 MB

Pobierz
Juz w najblizszy weekend Tattoo Konwent.docx

docx | 17,7 KB

Pobierz
fot.Janusz_Miller.jpg

grafika | 1,07 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Underground na scenie muzycznej Wrocław Tattoo Konwent

temu

Tattoo Konwent – jako festiwal tatuażu i muzyki - niezmiennie zapewnia swoim uczestnikom nie tylko atrakcje związane ze sztuką tatuowania ciała, ale również muzyczne przeżycia i solidną dawkę alternatywnych brzmień. Tegoroczny line-up Wrocław Tattoo Konwent to tradycyjnie ukłon w stronę miłośników punk rocka, hardcore'u i trash metalu. Na scenie pojawią się: Castet, Bulbulators, TZN Xenna, Lich King, Dead Man's Chest, Nightclub Fire, Mooncheese i Messed up.
Za nami pierwszy dzień Poznań Tattoo Konwent

temu

W przestrzeni Międzynarodowych Targów Poznańskich zgromadziło się dziś tysiące fanów tej niezwykłej sztuki. Wśród nich osoby doświadczone jak i takie, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tatuażem. Inspiracji nie brakowało! 
Już dziś: Poznań stolicą tatuażu artystycznego

temu

Już dzisiaj w Poznaniu zrobi się bardziej kolorowo niż zazwyczaj. A to za sprawą Tattoo Konwentu, festiwalu tatuażu i muzyki, na którym pojawi się ponad 300 tatuatorów, artyści związani z szeroko pojętą sztuką alternatywną i tłumy fascynatów sztuki tatuowania ciała. Wydarzenie jest adresowane do wszystkich osób, które chciałyby z bliska zobaczyć jak powstają obrazy na skórze. Impreza potrwa do niedzieli. 
Niezła sztuka na Poznań Tattoo Konwent

temu

Już w najbliższy weekend hala MTP w Poznaniu ponownie wypełni się fanami obrazów na ciele w związku z jubileuszową edycją Tattoo Konwent. Sztuka tatuażu artystycznego, muzyka na żywo, pokazy burleski, podwieszania, fireshow, wystawy czy koncerty to tylko niektóre z pozycji, które znalazły się w programie 20. edycji wydarzenia. 

Najbarwniejszy z festiwali zakończony!

Miniony weekend we Wrocławiu upłynął pod znakiem tatuażu artystycznego. Przez dwa dni Zaklęte Rewiry ugościły kilka tysięcy osób zainteresowanych sztuką trwałego ozdabiania ciała. Swoje możliwości prezentowało ponad 150 tatuatorów z różnych rejonów kraju i zagranicy. Uczestnicy brali udział również w licznych atrakcjach dodatkowych.