Dziarka w ciemno we Wrocławiu

Dziarka w ciemno we Wrocławiu

Niektórzy latami rozważają wybór wzoru, inni widzą motyw i od razu decydują się na utrwalenie go na skórze. Jak się okazuje można też wytatuować się w ciemno, oddając się całkowicie w ręce artysty-tatuatora. O tym, że chętnych na takie rozwiązanie nie brakuje – świadczyć może sukces akcji „Dziarki w ciemno”, która niedawno po raz pierwszy odbyła się na Poznań Tattoo Konwent. Właśnie rozpoczęła się druga edycja akcji, w której można wygrać darmowy tatuaż. Konkurs potrwa do 14 maja do godziny 23:59. Finał akcji będzie miał miejsce 20 i 21 maja podczas Wrocław Tattoo Konwent. 

Na jubileuszowej, 20. edycji Tattoo Konwent w Poznaniu po raz pierwszy odbyła się „Dziarka w ciemno”, akcja wzorowana na konwencji popularnego w latach 90. randkowego programu telewizyjnego. Udział w niej wzięła trójka tatuatorów: ekspert w dziedzinie oldschoolu Patryk Hilton, specjalizujący się w czarnych kompozycjach, Piotr Szencel i autor zwariowanych tatuaży Glue Sniffer. Artyści przez dwa dni ozdabiali ciała uczestników festiwalu. Tatuatora i tatuowanego dzieliła kotara, która uniemożliwiała wzajemne podglądanie. W ten sposób powstało 11 zupełnie darmowych tatuaży, a ich nowi posiadacze do ostatnich ukłuć igłą nie wiedzieli jaki motyw został utrwalony na ich ciele.
Tak było na Poznań Tattoo Konwent...

Tak było na Poznań Tattoo Konwent...

Akcja zostanie powtórzona na Wrocław Tattoo Konwent, a uczestnicy ponownie zostaną wyłonieni w drodze konkursu. Zasady są bardzo proste. Aby wziąć udział w facebookowym konkursie wystarczy za pośrednictwem platformy biletin kupić bilet dwudniowy na Wrocław Tattoo Konwent, wskazać jednego z dwóch tatuatorów, biorących udział w akcji, a następnie w jednym zdaniu uzasadnić swój wybór. Sześciu autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi Tattoo Konwent nagrodzi darmowymi tatuażami, które zostaną wykonane „w ciemno”. Oznacza to, że tatuowany nie tylko nie zobaczy wzoru przed rozpoczęciem zabiegu, ale do końca nie będzie również wiedział jaki motyw artysta postanowił wykonać na jego ciele. Dokładne zasady uczestnictwa w konkursie znaleźć można na Facebooku.
Aby uczestnicy mieli pewność, że tatuaż będzie najlepszej jakości, Tattoo Konwent zaprasza do współpracy wziętych i nagradzanych artystów. Tym razem do zaszczytnego grona dziarających w ciemno włączono Pawła Reducha i Mateusza Wojtaka.
Pierwszy z nich specjalizuje się w oldschoolach. To inspirowane tradycyjnymi amerykańskimi wzorami tatuaże o uproszczonej formie, ciemnym, grubym konturze i kolorowym wypełnieniu. Oldschoole cieszą się na powrót ogromną popularnością i są jednymi z najczęściej praktykowanych styli tatuażu. W portfolio Pawła Reducha znaleźć można zróżnicowane motywy, charakterystyczne dla stylu jak: portrety czy motywy naturalne. Mateusz Wojtak z INK-ognito tworzy wzory, które przypadną do gustu szczególnie miłośnikom motywów naturalnych. Tatuażysta wykonuje czarno-białe kompozycje w stylu graficznym. Obaj artyści cieszą się uznaniem i byli wielokrotnie nagradzani.

Dziarka w ciemno jest dla Ciebie jeśli:
1. Chcesz wciąż udział we Wrocław Tattoo Konwent. 
2. Kochasz tatuaże, szczególnie oldschoole i graficzne. 
3. Nie do końca wiesz, co dokładnie mógłbyś sobie wytatuować.
4. Jest w Tobie pierwiastek szaleństwa. 
5. Ciągle brakuje Ci funduszy na tatuaż.
6. Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę.

Bilety na wydarzenie są dostępne pod adresem: http://bit.ly/WTK17_bilety
Załączniki

Pobierz wszystkie

Dziarka w ciemno we Wrocławiu.docx

docx | 19 KB

Pobierz
Jedna z uczestniczek Dziarki w Ciemno na Poznan_Tattoo_Konwent_2017_fot.Blazej_Michalczyk.jpeg

grafika | 87,2 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Ostatni Tattoo Konwent w tym sezonie dobiegł końca

W miniony weekend, w Katowicach odbyła się ostatnia tegoroczna odsłona festiwalu Tattoo Konwent. Głównym celem wydarzenia było wyłonienie zwycięskich prac w konkursach na najlepsze tatuaże i nagrodzenie najbardziej utalentowanych tatuatorów. W programie przygotowanym z myślą o odwiedzających znalazły się między innymi występy gwiazd muzycznych: Dwóch Sławów, Otschodzi Soundsystem, Schizma i CF98. Katowicką edycję Tattoo Konwent odwiedziło 5 300 osób, a wszystkie tegoroczne imprezy z cyklu mogą pochwalić się łączną  frekwencją rzędu 26 500 uczestników.
Rapowa sobota i hardcorowa niedziela na Katowice Tattoo Konwent

Najbliższa edycja festiwalu tatuażu i muzyki Tattoo Konwent odbędzie się w Katowicach już w najbliższy weekend, 23-24 września 2017. Oprócz atrakcji związanych ze sztuką tatuażu na liście atrakcji znalazły się jak zawsze koncerty, które przypadną do gustu fanom hip-hopu, elektroniki, ale i cięższych brzmień. Na scenie Katowice Tattoo Konwent pojawią się: Dwa Sławy, Otsochodzi Soundsystem, Schizma, CF98 i djka Sayuri. Ze strefy chill płynąć będą sety wychodzące spod zręcznych palców PZG, BC i Fat Cut'a.
Tatuaż, muzyka, sztuka i performans cuzamyn do kupy

Już za pora dni, w tyn weekend odbydzie sie 23. edycjo Tatto Konwent – ogólnopolskigo festiwalu tatuażu.  23/24 Wrześnio na terynie Galerii Szyb Wilson, tatuatorzy z cołkigo kraju blank na żywo bydom łonaczyć na skorze swoich modeli prawdziwe dzieła sztuki. Na Liście atrakcji KTK som też miyndzy innymi koncerty składow hip-hopowych - ekipy Dwa Sławy i Otsochodzi Soundsystem i tyż Schizmy i CF98 - kerzi som reprezyntantami polskigo hardcore/punk. Wszystki fany tatuażu obejrzom se tyż pokazy pole dance, bodypaintingu i sztuki flair i bydom brać udział w innych roztomańtych ganc fajnych fajerach.
PROGRAM Katowice Tattoo Konwent

23/24 września 2017, GALERIA SZYB WILSON
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.