Co słychać na Poznań Tattoo Konwent: oi młodzież kontra FDG. orkiestra

Co słychać na Poznań Tattoo Konwent: oi młodzież kontra FDG. orkiestra

Festiwal tatuażu i muzyki Tattoo Konwent to uczta dla oka i ucha. W trakcie wydarzenia, odwiedzający mogą nacieszyć się widokiem efektowych tatuaży, wykonywanych przez mistrzów tatuowania ciała z całego kraju. Oprócz dźwięków maszynek i zgiełku tłumów na konwencji można usłyszeć starannie wyselekcjonowane sety, serwowane przez obecnych na wydarzeniu djów, a także wziąć udział w wieczornych koncertach. W czasie jubileuszowej, 20. edycji Tattoo Konwent, odbywającej się w weekend 25-26 marca w Poznaniu, przed publicznością wystąpi znany i lubiany street punkowy zespół The Analogs oraz raper Miuosh, promujący swoją najnowszą płytę.

Tattoo Konwent już od 20. edycji wspiera artystów alternatywnych. Mowa tu nie tylko o performerach, którzy na scenie prezentują swoje niezwykłe umiejętności, ale przede wszystkim o gwiazdach muzycznych festiwalu. W czasie zbliżającej się, poznańskiej edycji to sobota będzie dniem koncertowym.

Nowa jakość hip-hopu

Fani hip-hopu powinni zgromadzić się pod sceną około godziny 18:00, kiedy to mikrofon zostanie przekazany cieszącemu się aktualnie ogromną popularnością Miuoshowi. Pochodzący ze Śląska raper zagości na konwencie w ramach trasy promującej najnowszy album wydany pod tytułem „POP”. Miuosh na bazie zdobytych przez ostatnie lata doświadczeń stworzył płytę o eklektycznym brzmieniu i przepełnioną niestandardowymi rozwiązaniami. Do współpracy zaprosił wybitnych, polskich producentów oraz artystów, którzy jak dotąd nie byli kojarzeni z rapem. Wydawnictwo prezentuje nową jakość hip-hopu, przełamując schematy myślenia na temat tego gatunku muzycznego. Efekty pracy nad projektem FDG ORKIESTRA usłyszeć będzie można 25 marca w Międzynarodowych Targach Poznańskich.
Miuosh feat. Katarzyna Nosowska- Tramwaje i gwiazdy

Miuosh feat. Katarzyna Nosowska- Tramwaje i gwiazdy

Starzy wyjadacze street punka

Późniejszym wieczorem przed publiką pojawi się zespół The Analogs, który niejednokrotnie porywał tłumy bawiące się pod sceną muzyczną festiwalu. Grupa jest bez wątpienia najbardziej rozpoznawalnym reprezentantem street punka w Polsce. „Oi młodzież”, „Dzieciaki atakujące policję”, „Pieśń aniołów” to utwory, które potrafi zanucić każdy fan undergroundowej, polskiej muzyki. Zespół cieszy się popularnością zarówno wśród nowego, jak i starego pokolenia punkrockowców. W czasie żywiołowych koncertów publika chętnie bawi się i przysłuchuje utworom traktującym o problemach związanych z wyobcowaniem, problemem przemocy oraz złożonością stosunków międzyludzkich. Kapela już od 22 lat aktywnie działa na polskiej scenie, a na ich koncie znalazło się aż 20 albumów. Zespół przy wsparciu  Oldschool Records i Lou & Rocked Boys wydaje właśnie nowy split zawierający 6 nowych utworów The Analogs oraz 6 niepublikowanych dotąd piosenek Farben Lehre.

The Analogs- Ambicja

The Analogs- Ambicja

Strefa chill i afterparty z elektroniką w tle

Tattoo Konwent przykłada także ogromną wagę do muzyki tła. W przerwach między pokazami i koncertami, z głośników popłyną sety dja Auricoma. Producent zajmuje się na co dzień organizacją popularnego festiwalu Original Source Up To Date. Elektroniczne brzmienia wypełnią także strefę chill, w której przy mikserze dyżurować będą PZG, Lux Falimiar i DubSknit. Z kolei na afterparty, które odbędzie się z soboty na niedzielę w klubie Muchos w Poznaniu, ponownie będzie można usłyszeć dja Auricoma. O dobrą zabawę w godzinach wieczornych zadbają także producenci Paszczak i Dj Uriel. Festiwalowe opaski uprawniają do uczestnictwa we wszystkich muzycznych atrakcjach Poznań Tattoo Konwent. Do piątku, 24 marca, trwa przedsprzedaż tańszych biletów na wydarzenie. Aktualnie można zakupić je w cenach: 35 zł – bilet jednodniowy, 45 zł – dwudniowy, 250 zł – karnet VIP, 115 zł – karnet trzyosobowy. Wejściówki w regularnych cenach nabyć można także przed festiwalowymi bramkami. Wtedy koszt jednodniowego biletu wyniesie 45 zł, a dwudniowego 60 zł. Opłata za karnet VIP pozostaje bez zmian. Bilety trzyosobowe dostępne są tylko w przedsprzedaży. Dzieci do 12. roku życia i seniorzy 60+ mogą wziąć udział w wydarzeniu za darmo. Bilety i więcej informacji na stronie www.tattookonwent.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Ryski dla Tattoo Konwent[1].docx

docx | 14,5 KB

Pobierz
Info prasowa ogolnopolska.doc

doc | 35 KB

Pobierz
dziarka w ciemno.doc

doc | 28 KB

Pobierz
PRESS_PACK_Poznań_Tattoo_Konwent_small.pdf

pdf | 1,68 MB

Pobierz
PRESS_PACK_Poznań_Tattoo_Konwent.doc

doc | 73,5 KB

Pobierz
PZG.jpg

grafika | 62 KB

Pobierz
miuosh.jpg

grafika | 57,1 KB

Pobierz
LUX FAMILIAR (3).jpg

grafika | 879 KB

Pobierz
01.png

grafika | 1,83 MB

Pobierz
AURICOM.jpg

grafika | 84,8 KB

Pobierz
the analogs.jpg

grafika | 96,1 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.